היום אפשר לצחוק בלי לצאת מהבית – שירות סטנדאפ בזום לכל אירוע

בזמן הקורונה למדנו הרבה דברים – מה זה מקדם הדבקה, מה זה בידוד, מהן בדיקות אפידמיולוגיות ושאפשר לעשות כמעט הכל דרך הזום, גם סטנדאפ בזום. התוכנה הבינלאומית לניהול שיחות וידאו אונליין אומנם נוסדה כבר בשנת 2013, אך רק בעקבות הסגרים והבידודים שנכפו עלינו היא הפכה לפופולרית במיוחד.

אנשי עסקים וחברות החלו לערוך פגישות באמצעות הזום. בתי הספר ואוניברסיטאות בארץ וברחבי העולם עברו למתכונת לימודים דרך שיחות הוידאו בזמן הסגרים; מוסדות תרבות, אמנות ומוזיאונים שונים ערכו הרצאות לקהל דרך הזום; וזוגות וחברים השתמשו בזום כדי לנהל אינטראקציות ולתקשר אחד עם השני גם כשהם בבידוד. ועכשיו גם סטנדאפ אונליין.

הסטנדאפיסטים גילו את נפלאות הזום, והחלו לערוך סטנדאפ אונליין. סטנדאפ בדיגיטל הופך להיות הדרך החדשה שבה הקהל נהנה מהופעת סטנדאפ. אז הנה לפניכם כמה יתרונות של סטנדאפ בזום:

אישה צוחקת באולם בעקבות סטנדאפ בזופסטנדאפ גם בזמן סגרים ובידודים


למרות שהקורונה היא מחלה נוראית, היא מייצרת הרבה מאוד בדיחות ונותנת לסטנדאפיסטים רעיונות לבדיחות. אחרי הכל, עדיף לצחוק מלבכות, לא? אז גם כשהוורייאנטים משתוללים להם, זה בדיוק הזמן ליהנות מהופעת סטנדאפ אונליין. סטנדאפ אונליין יכול להתקיים גם בזמן סגר ובידוד, וגם כשהאולמות נאלצים לסגור את שעריהם. כל מה שסטנדאפיסט צריך זה מחשב עם חיבור טוב לאינטרנט, והוא יכול להצחיק אותנו מכל מקום בעולם. מעבר לכך, מכיוון שסטנדאפ המתקיים בזום חוסך את ההתקהלות, אין חשש מהידבקות בנגיף ושאר מחלות.סטנדאפ בזום חוסך זמן


יתרון נוסף של סטנדאפ בזום הוא שהוא חוסך לנו הרבה מאוד זמן. אין צורך להתארגן, להתלבש ולהתאפר, לנסוע לאולם, לבזבז שעות על פקקים וחיפוש חנייה, שלא נדבר על לשכור בייביסיטר. סטנדאפ אונליין מאפשר לכם לשכב בספה שלכם עם הפיג'מה, לצפות בנוחות מרבית בהופעה, ולחסוך זמן יקר. אם זה לא הבידור האולטימטיבי, אנחנו לא יודעים מה כן.סטנדאפ אונליין לאירוע חברה


חברות רבות הבינו שהן חייבות להתאים את עצמן לעולם החדש שהשתנה מאז שהקורונה נכנסה לחיינו. מצד אחד הן לא רוצות לוותר על אירועי חברה שמגבשים את צוות העובדים ומחזקים את המוטיבציה שלהם, ומצד שני ההתקהלות הכרוכה באירוע חברה היא בעייתית מאוד. הפתרון הוא לערוך אירוע חברה המשלב סטנדאפ בזום. כך, כל העובדים יכולים ליהנות מהופעה –  גם אלו שנמצאים במשרד, בבידוד או בחל"ת. ניתן לשלב בהופעת הסטנדאפ בדיחות פרטיות שרק אתם העובדים מבינים, ולתבל את הסטנדאפ בקטעים קורעים על הבוס. הצופים בהופעה יכולים להשתתף במופע ולהגיב לו בזמן אמת, וכך ליצור מופע אינטראקטיבי בלתי נשכח. זאת הדרך לגבש ולאחד את העובדים גם בזמנים של ריחוק חברתי, וכמובן להעלות להם חיוך על הפנים.כמות משתתפים גדולה אפשרית בסטנדאפ בזום


בתחילת דרכה תוכנת זום אפשרה לערוך ועידות וידאו של 15 משתתפים בלבד. בהמשך היא העלתה את הקיבולת שלה ל-25 משתתפים ובגרסה 2.5 רף המשתתפים עלה כבר ל-100. כיום החברה מציעה ללקוחות עסקיים לנהל שיחות וידאו של עד אלף משתתפים. כך, שתוכלו לערוך הופעה רבת משתתפים ללא הצורך לשכור אולם, להביא ציוד הגברה ותאורה ולדאוג לקייטרינג.

אז אם גם לכם מתחשק להזמין מופע סטנדאפ בזום, אנחנו נשמח לסייע לכם. אנו מציעים מופעי סטנדאפ אונליין של מיטב הסטנדאפיסטיות והסטנדאפיסטים בישראל. אתם מוזמנים לצחוק וליהנות מבלי לצאת מהבית, ועל הדרך גם לשמור על הבריאות שלכם. צרו עמנו קשר בטופס כאן למטה ואנו נעניק לכם פרטים נוספים על הופעת סטנדאפ בזום שתפיל אתכם מצחוק.