כוח אדם הוא אחד הנכסים החשובים ביותר לחברה. לכן, חברות רבות מבינות כי עליהן להשקיע בתנאי העובדים. לצד שכר הוגן, קרנות חיסכון לטווח ארוך ומתנות לחגים, חשוב גם לארגן אירוע חברה, כמו סטנדאפ לחברות. אירועי חברה נועדו לגבש את צוות העובדים, לחזק את תחושת הנאמנות שלהם לעסק, ולתת לעובדים להרגיש שהם מוערכים וחשובים.


בעבר אירועי חברה היו משעממים במיוחד וכללו בעיקר נאומים ארוכים של המנכ"ל ושל המנהלים הבכירים. אלא שכיום המגמה היא לשלב מופעים ואטרקציות שוות, שמשדרגים לחלוטין את האירוע. אחת מהאטרקציות המבוקשות ביותר באירועי חברה זו הופעת סטנדאפ לחברות.

מדוע כדאי להזמין הופעת סטנדאפ לחברות?


ידוע שלצחוק יש הרבה מאוד יתרונות – הצחוק משחרר בגופנו אנדורפינים (חומרים כימיים) שתורמים להעלאת מצב הרוח והוא עוזר לשכך כאבים בגוף. מחקרים אף מצאו שהומור תורם לחיזוק המערכת החיסונית שלנו וליכולות הקוגניטיביות. כך שהופעת סטנדאפ היא לא רק מהנה וכייפית, אלא גם משפרת את הבריאות.

הומור תמיד מצליח לשבור את הקרח ויכול לגבש מאוד את צוות העובדים שלכם. אין כמו לקחת פסק זמן לשעה-שעתיים מטרדות היום יום ומענייני העבודה העמוסים, להשתחרר ולהיקרע מצחוק. קשה למצוא אנשים שלא נהנים מהופעת סטנדאפ טובה. למעשה, גם המנהל הקשוח ביותר צפוי לצחוק מסטנדאפ. כל עוד כמובן הסטנדאפיסט יודע לשלוף את הבדיחות הנכונות ויש לו טיימינג קומי מצוין.

בהופעת סטנדאפ לחברות ניתן  להתאים את המופע באופן אישי לחברה. תוכלו לבקש מהסטנדאפיסט לשלב בדיחות פרטיות שקשורות לענייני החברה ושכל העובדים יוכלו להזדהות איתן. כך, ההומור וההנאה מההופעה מובטחים.

בנוסף, ניתן לבקש מהסטנדאפיסט לשתף את הקהל בהופעה. הסטנדאפיסט יוכל לפנות לעובדים שיושבים בשורה הראשונה ולאלתר בדיחות שנוגעות להם באופן אישי. כך, אירוע החברה יהפוך לחוויה בלתי נשכחת, והעובדים עוד ידברו על האירוע בהפסקות הצהריים במשך שנים.

למה חשוב לשים לב כאשר מזמינים הופעת סטנדאפ לחברות?

בחירת הסטנדאפיסט

ראשית, חשוב לבחור בסטנדאפיסט שמצחיק את מרבית העובדים. כדאי לצפות בסרטונים של הסטנדאפיסט כדי לבדוק אם חוש ההומור שלו מדבר אליכם. כדאי להכין רשימה של שלושה סטנדאפיסטים מומלצים ולשלוח לעובדים סקר לבחירת הסטנדאפיסט המועדף עליהם. בהתאם לתוצאות הסקר תוכלו להחליט איזה סטנדאפיסט להזמין לאירוע שלכם.

התאמה לתקציב

אירוע חברה כרוך בהוצאות גדולות. עליכם להשקיע באוכל, אלכוהול, שכירת מקום וכמובן לשלם על המופע. לכן, חשוב לוודא שעלות הופעת הסטנדאפיסט תואמת לתקציב שלכם. כדאי לדעת שישנן דרכים שונות להוזיל את ההופעה. אם תקצרו את משך ההופעה, אתם צפויים לשלם פחות. אם תזמינו את הסטנדאפיסט לאירוע באמצע השבוע, הוא צפוי לגבות מכם סכום נמוך יותר בהשוואה להופעה שתתקיים בסוף שבוע או בחג. כמובן שיש גורמים נוספים שמשפיעים על המחיר כמו המוניטין של הסטנדאפיסט והניסיון שלו.

נושאי המופע

חשוב שהסטנדאפיסט שאתם מזמינים יתאים את המופע שלו לקהל. ודאו שהנושאים שבהם הסטנדאפיסט עוסק בהופעות שלו מתאימים לאופי של החברה שלכם. מומלץ לבדוק עם הסטנדאפיסט אם הוא יוכל לשלב בדיחות הקשורות לחברה. מצד שני, יש נושאים שאולי מתאימים להופעה רגילה אבל לא לאירוע חברה, כמו בדיחות על סקס למשל. לכן, הקפידו לערוך תיאום ציפיות עם הסטנדאפיסט וסכמו מראש על מה מותר לצחוק ועל מה עדיף לוותר. 

אז אם החלטתם להזמין הופעת סטנדאפ לאירוע חברה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לסייע. אנו נעזור לכם לבחור את הסטנדאפיסט שירים את האירוע שלכם ויהפוך אותו לבלתי נשכח.