230335_10150305286579129_6852521_aנועה אנג'ל נחשפת. הפעם עם בגדים. חשיפה

נועה אנג'ל היא כוכבת עולה בפייסבוק ועושה גם להפך. היא פרסמה עד היום מיליארד וחמישה סטטוסים, וזכתה לטריליון ו-14 לייקים, מתוכם רק 50% מגברים שרצו שתעשה להם נעים מאחורי האוזן. הסטטוסים הקומיים שלה זכו לשיתוף במקומות רבים, בהם "סטטוסים סחים", "סטטוסים ממש לא סחים", עיתון "לסחי" ועיתון "לסחי עם כסף". נועה אנג'ל אינה סחית. מלבד המקצוע שלה "שריצה באינטרנט" היא עוסקת  גם בתחביביה: כתיבה לעונות קודמות של "מצב האומה", כתיבה למדור הסאטירי "בריחת המוחות" וכתיבה לעיתון הסאטירי "לאשה". הפעם הוחלט לערוך את הראיון בביתה, כלומר באינטרנט.

 

 

 

מתי גילית שאת מצחיקה?

 

"אני לא כזאת מצחיקה, לצערי. אם אני מנסה לספר בדיחה במציאות ישר נהיה שקט של חדר מתים במכון פתולוגי. את זה חייבים לספר כדי שאנשים לא יתאכזבו. גם ככה כשאני פוגשת אנשים חדשים מהרשת אני שומעת הרבה 'במציאות את יותר כונפה מבאינטרנט'. למה לשבור להם את הלב פעמיים".

את גם אישה וגם מצחיקה. את יכולה להזדווג עם עצמך?

"לא נראה לי. אבל אני מנסה די הרבה האמת ): ".

מי היוצרים הקומיים שהשפיעו עלייך?

 

"כל מה שעשוי טוב ועובד. מהומור בריטי ועד הומור אינפנטילי, מפגר, גס, המוני, חיקויים עדתיים, קללות, סטנדאפיסטים עם פגיעות מוחיות משוערות וארגזי פרופס. אם זה טוב אז אני ישר מרגישה את הצביטה הזאת בפנים של 'אוי אתם מעולים! תמותו' וזה אומר הכל".

 

 

כתבת ל"בריחת המוחות" של מקור ראשון למרות שאת חילונית, את כותבת ל"לאשה" למרות שאת פמיניסטית וכתבת לליאור שליין למרות שאת מצחיקה. מתי התחלת לחבב אתגרים?

 

"זה לא שאני מחבבת אתגרים כמו שאני חרדה מחוסר ביטחון תזונתי. במילים אחרות, תמורת תשלום סביר אכתוב גם בביטאון החמאס".

 

לא מחפשים כרגע כותבים. קורות החיים יישמרו אצלנ
לא מחפשים כרגע כותבים. קורות החיים יישמרו אצלנו

מה את חושבת על היוצרים הקומיים של היום?

 

"שהם בכל מקום, הם עושים את זה ספונטנית, לרובם בכל יש דיי-ג'וב שלא קשור בכלל לכתיבה, וזה נהדר בעיניי. מספיק ללכת לטוויטר ולפתוח את הבוקר עם ציוצי סאטירה נפלאים ומטורפים ואחר כך ללכת ל'תן גאג' ולצחוק מקומיקס של ילד בן 16. יותר טוב מהרבה מצחיקים מקצועיים".

 

לולא היה פייסבוק היית כותבת על קירות של אנשים? אם כן, אילו כתובות ואילו אנשים?

 

"הייתי כותבת לסיני גז מ'השאלון' על הקיר באמבטיה: 'למה אנחנו חברים בפייסבוק כבר שלוש שנים ועוד לא שלחת לי שאלון? עכשיו אני שורפת את התשובות שלי על השאלון של ילדי הקומדיה ואף אחד לא יקרא את זה בחיים'. תשים, תשים לינק, נפרגן לו. הוא אח".

 

איזו מילה הכי מצחיקה אותך ולמה?

 

"זה משתנה. כרגע זה גורגונזולה. אני שומעת את אבא שלי שואל כשאני באה הביתה 'ראית את הגורגונזולה שקניתי?' וזה נשמע לי כאילו הוא הציע לי להעביר סיבוב על הכלה הקווקזית שהוא הזמין בדואר".

 

לא הרבה יודעים, אבל עבדת כטוקביקיסטית בתשלום. איזה טוקבק חיובי היית כותבת לסטלין?

 

"תפסיקו להשמיץ, אתם בכלל לא מכירים אותו!! ליב סטאלין אלון!!!!!" אגב, פרט טריוויה- סטאלין הוא היפסטר והוא מחק אנשים מרשימת החברים שלו הרבה לפני שהיה פייסבוק".

 

מה התפיסה הקומית שלך, אם יש כזו?

 

"מה שכתוב על תווית ממוצעת של חומר ניקוי: לנסות קודם את החומר בפינה נסתרת, ואם זה עובד, להפיץ אותו לעולם. ואם זה הופץ בעולם אבל לא באמת הצליח לתפוס, אז אני לגמרי בעד לירות בקהל הסחי המעפן הזה ולהחליף אותו בקהל חדש. אגב גם סחים זאת מילה מצחיקה".

 

איזה אוכל את הכי אוהבת להקיא?

 

"שייק ירוק ביתי עם פטרוזיליה, כוסברה, אגס ומלפפון. זה בריא מאוד וזה כבר די נראה כמו קיא אז זה חוסך לי את האקט".

נועה אנג'ל בקפה דה מרקר

נועה אנג'ל בפייסבוק

השאלון

Comments

comments

2 תגובות

  1. היה לי יופי של סרטון תגובה עם ארגזי פרופס (ג'ואן ריברס מוצאת את הספידו של ראיין לוכטה השחיין האולימפי בארגז ה"אבידות ומציאות" שלה) אבל הוא לא זמין בארץ. בוז לכבלים.

  2. שנונה. חדה. מהירה.
    חוש הומור "פאמילי גאי סטייל" בקיצור, הכל מהכל 💚💚

השאר תגובה