חגים וחופשים הם הזמן בשנה שבו אנו יכולים סוף סוף לשכוח מצרות היום יום, מהעבודה, מהלימודים, מהשגרה, ופשוט לנוח וליהנות. ישנם חגים אשר מגיעים ברציפות, ואחרים מגיעים במרווחים של חודש ולפעמים חודשיים בין זה לזה. מכיוון שהחגים לא מגיעים בתדירות גבוהה במיוחד, רבים מאתנו מרגישים צורך לנצל כל רגע בחג.
כדי להפוך את החגים הקרובים לחגים בלתי נשכחים וכיפים, אולי אתם צריכים לשקול להזמין סטנדאפ לחגים.

למה כדאי להזמין סטנדאפ לחגים?

החגים הם הזמן שבו המשפחה מתלכדת, אנחנו נפגשים לחגוג את המסורת היפה שלנו ויוצרים זמן מגבש ומהנה. כשאנחנו מזמינים סטנדאפ לחגים, אנו יכולים ליהנות מחוויה מצחיקה ושוברת שגרה, שיכולה בקלות להפוך ארוחת חג רגילה, לארוחת חג שאף קרוב לא ישכח. החגים הם זמן מושלם כדי לצחוק מכל הלב עם סטנדאפיסט אישי שיגיע עד הבית וידאג לכך שלכל אורח הערב, לכל אחד מהאורחים שלכם יהיה חיוך מרוח על הפנים.

סטנדאפ לחגי תשרי

חגי תשרי הם החגים הפותחים את השנה, והם מכילים בתוכם הזדמנויות רבות לחגיגה. זה  נכון שרוב עם ישראל אוהב לנסוע לחו"ל בחודשים האלו, אך בכל שנה בחגי תשרי, תמיד יהיו כמה ימים שבהם נעדיף לבלות בביתנו ולהירגע לפני החודשיים הרציפים שמגיעים עד  חנוכה. סטנדאפ בחגי תשרי יכול להיות מתנה נפלאה למשפחה לפתיחת השנה, ולאחר חודשיים עמוסים של החופש הגדול, סטנדאפ יסייע לכם להירגע.

סטנדאפ להרמת כוסית ראש השנה

אם דיברנו על חגי תשרי, אז אי אפשר לדלג על המאורע החגיגי שפותח כל שנה, הלוא היא הרמת כוסית בראש השנה. בערב כה מיוחד וחגיגי, שבו אנו מברכים את השנה החדשה ומקבלים אותה באהבה, מומלץ להזמין תוספת לשדרוג החג. סטנדאפ להרמת כוסית בראש השנה יהפוך כל ארוחה למיוחדת, ויתרה מכך, יגרום לכל המשפחה לרצות לבוא לארוחה שלנו.

 סטנדאפ לסוכות

לאחר ראש השנה מגיע לו חג הסוכות, חופש של שבוע שבו אנו בונים סוכה ומקיימים את מנהגי החג. סטנדאפ לסוכות יכול להפוך את הסוכה שלכם למבוקשת ביותר בשכונה, ואין כמו האווירה המיוחדת של סוכות בשילוב עם צחוק ושמחה תחת כיפת השמיים. ניתן לבחור את הסטנדאפיסט שאותו תזמינו לסוכה שלכם, בהתאם לקהל הנמצא בסוכה, או לפי ההעדפה שלכם וההיכרות המוקדמת שלכם עם אותו סטנדאפיסט.

סטנדאפ לשמחת התורה

בחג שמחת תורה אנו מציינים את סיום המחזור השנתי של קריאת התורה והתחלתו של מחזור חדש. בזמן החגיגי הזה, שבו אנו קוראים את הפרשה האחרונה ומיד אחריה את הפרשה הראשונה, אנחנו יכולים להזמין סטנדאפיסט שימלא לנו את הזמן שלאחר אירועי שמחה תורה, ויכניס עוד מימד מעניין ומבדר לחג. סטנדאפ לשמחת תורה יכול לעסוק בנושאי היהדות או לעסוק בנושא אחר לבחירתכם.

סטנדאפ לחנוכה

חג חנוכה הוא חג של אור ושמחה, ואיך אפשר להכניס עוד אור לחדר? על ידי סטנדאפ כמובן. אין כמו סטנדאפ לחנוכה, שיעזור לנו לגרש את החושך ולתת לצחוק המתגלגל של האורחים שלנו למלא את החדר וליצור אווירה קסומה. סטנדאפ בחג החנוכה יכול לעסוק בנושאי החג או לסוב סבב נושא שאינו קשור לתקופת זמן זו. מה שבטוח, סטנדאפ לחנוכה יהפוך את החג הזה לבלתי נשכח.

סטנדאפ לחגים. חנוכה
סטנדאפ לחגים. חנוכה

סטנדאפ לפורים

חג פורים, חג פורים, חג מושלם לסטנדאפים! חג פורים הוא חג המלא בצבעים, שמחה, צחוק ושתייה עד-לא-ידע. סטנדאפ לפורים הוא ההזדמנות שלנו להפוך את החג למצחיק במיוחד, לשכוח מהצרות ופשוט לצחוק לאורך כל הערב. השילוב של מסיבת תחפושות, סעודת חג וסטדנאפ יוצרים מכונת צחוק משומנת היטב שלאף אחד מהאורחים אין סיכוי מולה.

סטנדאפ להרמת כוסית פסח

סטנדאפ להרמת כוסית פסח הוא סטנדאפ חגיגי ביותר. לאחר סיום קריאת ההגדה, אחרי שאכלנו ונהנו מסעודת ליל הסדר, סטנדאפ הוא הדרך המושלמת לסיים את הערב בנימה חיובית ולשלוח את האורחים שלנו הביתה עם חיוך. אם במשפחה שלכם עדיין מתווכחים היכן לקיים את סעודת ליל הסדר השנה, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תזמינו לביתכם סטנדאפיסט או סטנדאפיסטית, הבחירה תהפוך לקלה במיוחד.

סטנדאפ ליום העצמאות

יום העצמאות הוא חג שמח שבו אנו חוגגים יומולדת למדינה שלנו. אם זה בערב יום העצמאות מיד לאחר טקס הדלקת משואות, או ביום העצמאות עצמו, תוך כדי על האש, סטנדאפ הוא שילוב מצוין שיבטיח לכם כמה שעות של צחוק. סטנדאפ ליום העצמאות יכול לעסוק במדינה שלנו, בהיסטוריה, או בכל נושא שישמח אתכם ביום חגיגי כמו זה.

סטנדאפ לשבועות (תיקון חצות)

בחג השבועות, שמתקשר לחקלאות, אנו חוגגים את עבודת האדמה ואת תקופת הבאת הביכורים. חג כזה, שכולו לבן וחגיגי, מתאים במיוחד גם לביקורים של סטנדאפיסטים. מופע סטנדאפ לשבועות יכול להיות תוספת מושלמת לארוחת החג, ובעוד אתם יושבים ונהנים מהמטעמים שמצוינים המוגשים בארוחה זו, אתם יכולים להיות בטוחים שהסטנדאפיסט או הסטנדאפיסטית שתזמינו לביתכם ידאג שלא תפסיקו לצחוק. סטנדאפ מושלם גם לאירועי תיקון חוצות.

סטנדאפ למסיבת סיום

מסיבת סיום היא נקודת ציון שבה אנו נפרדים מאנשים שאיתם העברנו בנעימים תקופת זמן

מסוימת. בין אם זה מסיבת סיום מהלימודים, מסיבת סיום של העבודה או מסיבת יציאה

לפנסיה, זהו אירוע שתמיד משלב בתוכו עצב ושמחה. מכיוון שאנחנו תמיד רוצים לסיים

אירועים כאלה בטוב, סטנדאפ למסיבת סיום היא אפשרות נהדרת להזכיר לכל המשתתפים

במסיבה כמה טובה הייתה התקופה שלנו ביחד, וכמובן לסיים עם חיוך.

לרשימת הסטנדאפיסטים

ליצירת קשר

דרר

0547454667

[email protected]