סיפורים עם חוש הומור

לקט סיפורים משעשעים לימים רציניים

SipurimImHushHumor-4s
האם חיזבאללה גייס בשלנית ישראלית? עד כמה מהימן הערך הוויקיפדי "בלטי אמין"? איך יגיב האסלאם לקריקטורה של מוחמד באור חיובי? מה מקור הביטוי "כושלאימשלו"? האם יגאל עמיר יהיה ראש ממשלה? איך המצב הכלכלי משפיע על סוכני מכירות ועל עוגות גבינה? מה צריכים לעשות חולים, תעשייני מזון וגברים בהיריון? איך פותרים את בעיית האלימות? ובכלל, איך ניראה בדור הבא?

על שאלות אלו ואחרות ייתכן שתקבלו תשובה באנתולוגיה "סיפורים עם חוש הומור" וייתכן שלא, אנחנו לא נביאים. אבל אנחנו בהחלט מנסים להתוות דרך חדשה, שבה לא מתייחסים בכובד ראש לספרות וכן מתייחסים בכובד ראש להומור.

ליקטנו סיפורים, רשימות ודיאלוגים של כותבים בתחילת דרכם, שלכל אחד מהם הומור שונה, אם זה בסוגה: סאטירה, אבסורד, פארודיה או טרגי-קומיות, ואם זה בנושאים: קולינריה, פוליטיקה, רומנטיקה ונפיחוֹת. אנחנו לא מתחייבים להצחיק, אנחנו כן מתחייבים לנסות להעלות חיוך על פניכם ולקחת הפסקה מהרצינות התהומית שמדינתנו שרויה בה.

הכותבים: תומר אליאס, רונית בר-לביא, איתי עמוס, בוב זאבי, זאב פלדינגר, מיקי ויינשטיין, אבי בוריסלאב שאמיס, ארז מירנץ, ליאור גלציאנו, זאב פלדינגר, אורלי בויום, עידו הראל, שימי גלעד, ולדי דבוייריס, דניאל עוז ודרור ניר קסטל.

הסיפורים לוקטו על ידי עורכי הבלוג "ילדי הקומדיה", ששם לו למטרה להיות בית עבור יוצרי ההומור בארץ.

 

childrencomedy[@]gmail.com

3 תגובות

  1. אתם בטוחים שבמייל שלכם ה @ צריך להופיע כך [@] ?

    1. היי אבי, ה-@ מסומן ככה לצורכי אבטחה. המייל הוא childrencomedy שטרודל gmail.com ללא רווחים

  2. אחלה. אשלח בימים הקרובים סיפור או שניים

מה חשבת?