באפקיס, סדרה קומית בהוט

הסדרה הקומית באפקיס מבוססת על חייו הסוריאליסטיים של הקומיקאי פיט דיווידסון. בין המשתתפים ג'ו פשי, אידי פלקו מהסופרנוס וכוכבי כולם אוהבים את ריימונד

"באפקיס" ("Bupkis") היא סדרה קומית המבוססת בחופשיות על חייו של הקומיקאי והשחקן פיט דייווידסון ("סאטרדיי נייט לייב", "משחקי רצח", "יחידת המתאבדים") שגם יצר את הסדרה ביחד עם ג'ודה מילר ("המלך של סטטן איילנד") והמועמד לפרס ה"אמי" דייב סירוס ("סאטרדיי נייט לייב"). הסדרה חודשה לעונה שנייה.  

תוכנית מערכונים, קומדיה בריטית וקומדיה תקופתית של HBO ; סדרות קומדיה בהוט בדצמבר

לברוח – קומדיית מתח חדשה של HBO בהוט

חייו ומותו של פי ווי הרמן  – קומיקאי, שחקן ובן אדם מוזר

עלילת הסדרה עוקבת אחר חייו של פיט דיווידסון ומספקת לנו הצצה לתוך עולמו הסוריאליסטי והמעט אינטנסיבי. פיט מנסה לפלס את דרכו בין משוכות החיים – מהקריירה המשגשגת, מערכות היחסים המרובות ועד למצב הנפשי המעורער, פיט שם הכל על השולחן. הסדרה מתארת וורסיה מוקצנת של חייו הבאה לשפוך אור על ההתמודדות הנפשית בעולם הזוהר והסלבריטאיות, ועל החיפוש הבלתי פוסק אחר משמעות החיים.  

הרשמה לניוזלטר, כל מה שחדש בקומדיה:

לצד דייווידסון מככבים גם אידי פלקו ("הסופרנוס") המגלמת את אמו וג'ו פשי ("האירי") המגלם את סבו. כוכבי "כולם אוהבים את ריימונד"-זוכי פרס ה"אמי" ריי רומנו ובראד גארטפיליפ אטינגר ("הכנסיה החדשה"), ג'יימס אה דהסימוןדרק ג'יימס ("הזעם של בקי"), אונה רוש ("הקן"), צ'ייס סו וונדרס ("משחקי רצח")  בובי קנאבלי ("אימפריית הפשע").

BUPKIS — "TBD" Episode 103 — Pictured: (l-r) Simon Rex as Ice Pop, Pete Davidson as Pete Davidson — (Photo by: Heidi Gutman/Peacock)

החל מה-7.9 ב-HOT VOD וב-NEXT TV

והחל מה-19.9, ימי שלישי ב-22:00 ב-HOT HBO

Comments

comments

מה חשבת?