ראיון עם ברקוני – החייזר שהוא לא בובה ולא קומיקאי ואנחנו לא יודעים מי זה

ברקוני הוא חייזר ולא בובה שמדברת עם אדם מסתורי בשם אביתר. הוא השתלט על כל המדיה החברתית עם הסרטונים שלו במטרה להביא מסר לכל האנשים בעולם בו-זמנית, אם יקשיבו. אנחנו לא יודעים מי עומד מאחוריו ולא היה לנו כוח לעשות תחקיר. אבל איזה פודקאסט גילה לנו מי זה: רועי מישר ולירון עטיה הבעלים של משרד הדייגטל look&listen. עם זאת לאחרונה חברת התוכנה Lsports גייסה אותו לקמפייני הגיוס שלה. אז בטח הם יודעים. הנה שאלות ששאלנו והוא ענה.

האם אתה קומיקאי?

לא.

האם אתה בובה?

לא, כל הברקונים בכוכב שלי מסתובבים עם יד אנושית בתחת.

מה זה אומר להיות חייזר במציאות של היום?

קשה מאוד, הגעתי עם מסר להעביר לאנשי הכוכב שלכם אבל אתם פגים ולא נותנים לי את הבמה הרצויה למרות שהמסר הזה הולך לשנות את החיים ואת העולם העלוב שלכם.

קראו עוד:

עוד בדיחות קורונה – ממים, ציוצים וסרטונים

תחרות הסרטונים המצחיקים של 2018

הפקת סרטונים מצחיקים

אילו קומיקאים השפיעו עליך?

אני לא קומיקאי אז לא השפיעו עליי ובכללי אי אפשר להשפיע עליי. אבל יש כמה קומיקאים משובחים בכוכב שלי, יש את ברקוני, יש את ברקוני, יש את ברקוני, יש את ברקוני שהוא בכלל מדהים ויש את ברקוני שבעצם נחשב לממציא הז׳אנר. אבל קומיקאים אצלנו בכוכב זה בכלל משהו אחר, זה כמו אינסטלטורים אצלכם.

להרשמה לניזולטר

מיהו אביתר בשבילך?

טפ. למה הזכרת את השם שלו איכס? אביתר הוא העבד הנרצע שלי.

את מי אתה מעריך בסצינה הקומית של היום?

אני מעריך את הסצינה הקומית בחברים שג'ואי השתין על החברים שלו, חוץ מזה זאת סדרה מבישה כמו כל הכדור שלכם. 

מה המילה שהכי מעצבנת אותך?

בסדר. כי זה בעצם ב-סדר, משהו בסדר מסויים, אבל מי אמר שזה סדר טוב ונכון? ואם זה בסדר גרוע והכל זוועה בסדר הזה? אתם עדיין משתמשים במילה הזאת רק לחיוב.

אילו עצות יש לך לקומיקאי המתחיל?

צנרת זה דבר מסובך אז העצה שלי היא שכדאי להצטייד בכלי עבודה טובים, מפתחות ברגים ברמה גבוהה, חוטרים אל-חלד לשחרור סתימות וכמובן לתת שירות מהמעלה הראשונה, כי קומיקאים יש כמו זבל אבל מי שנותן שירות טוב הלקוחות יזמינו אותו שוב ושוב וככה רמת השירות תעבור מפה לאוזן וההצלחה לא תאחר לבוא.

לעמוד שלו ביוטיוב

Comments

comments

מה חשבת?