סדרות הקומדיה המועמדות לאמי

הוכרזו המועמדים לטקס פרסי האמי ה-74. הטקס ייערך ב-12 בספטמבר (וישודר בשידור ישיר ב-yes), בין היתר הוכרזו סדרות הקומדיה המועמדות.

בית הספר היסודי אבוט

הסיטקום החדש של רשת ABC האמריקאית. מוקומנטרי שבו זירת ההתרחשות היא בית ספר ציבורי בפילדלפיה, שסובל מתת-תקצוב. קווינטה ברונסו היא היוצרת, התסריטאית, המפיקה בפועל והכוכבת הראשית, שהתפרסמה בעשור הקודם בזכות סטוריז קומיים שהעלתה לאינסטגרם

בארי

בארי  היא סדרת קומדיה שחורה שנוצרה על ידי ביל היידר ובכיכובו ואלק ברג. בארי ברקמן הוא נחת שלקה בהלם קרב ועובד כמתנקש. בין היתר הוא נשכר להתנקש באשת ראש המאפיה.

Hacks

דרמה קומית. קומיקאית ותיקה ומוערכת נמצאת בשלהי הקריירה. בניסיון לעצור את הדעיכה שלה, היא חוברת בלית ברירה לכותבת צעירה ובין השתיים נרקם קשר מורכב.

גברת מייזל המופלאה

דרמה קומית. מרים "מידג'" מייזל, עקרת בית יהודייה בניו יורק ב-1958, אשר מגלה שיש לה כישרון לסטנדאפ.

רק רוצחים בבניין

סדרה קומית שנוצרה על ידי סטיב מרטין וגו'רג' הופמן. הסדרה עוקבת אחר שלושה זרים (מרטין, שורט וגומז) שחולקים אובססיה לז'אנר טרו קריים. לאחר שמתרחש רצח בבניין בו הם מתגוררים, הם מחליטים להקים פודקאסט משלהם העוסק בחקירה שלו.

טד לאסו

טד לאסו הוא מאמן פוטבול המגיע לבריטניה לאמן קבוצת כדורגל רגיל לכל דבר. עד מהרה הוא מגלה ששכרו אותו אף ורק כדי להתנקם בבעלה של מנהלת הקבוצה.

תרגיע

"תרגיע", שעלתה אי שם בשנת 2000 וכללה 11 עונות (העונה האחרונה שודרה בשנת 2021), נוצרה על ידי לארי דיוויד, אביה של קומדיה אלמותית נוספת לא פחות – "סיינפלד". העלילה של "תרגיע" מתרחשת בלוס אנג'לס, כמה שנים טובות אחרי ש"סיינפלד" כבר ירדה מהאוויר. לארי, שמככב בה בתפקיד עצמו, מתקרב לגיל פרישה ומתמודד עם סוגיות הרות גורל כמו שקית צימוקים שמוכרים בסופר שאין בה מספיק צימוקים, אנטנה שמכערת את החצר שלו ומארז ואקום שבלתי אפשרי לפתוח אותו בלי לחטוף התמוטטות עצבים.

מה שקורה בצללים

 קומדיה שחורה ומוקומנטרית המבוססת על הסרט "החיים בצללים" שנכתב על ידי ג'מיין קלמנט וטאיקה וואטיטי ומספר על קבוצת ערפדים המתגוררים יחד כשותפים לדירה ומנסים להסתגל למאה המודרנית

Comments

comments

מה חשבת?