קופונים לסטנדאפ

***

26.6.19

רג'י ווטס – קופון הנחה

הקומיקאי / מוזיקאי / אמן הקול /תופעת הבמה רג'י וואטס מגיע לראשונה להופעה בישראל. ווטס יגיע למופע אחד בלבד בהאנגר 11 בתל אביב בפורמט ישיבה של 360 מעלות.
התקשורת העולמית לא חוסכת בסופרלטיבים ותארים כדי לתאר את האיש – "אחד מ-50 הקומיקאים הגדולים של כל הזמנים" על פי מגזין הרולינג סטון, "הכשרון הפרוע והיצירתי ביותר שצמח בשנים האחרונות" על פי LA Weekly,  "מקורי בצורה מרהיבה" New York Magazine, מגזין ספין הכתיר את וואטס בתור "הקומיקאי הגדול ביותר של הדור החדש" והמילה "גאון" חוזרת על עצמה בשלל כתבות וביקורות אודותיו.
הגאונות של ווטס מתבטאת בין היתר בכל שהמופעים שלו מאולתרים, אין 2 הופעות שחוזרות על עצמן והן נעות על קו התפר שבין מוסיקה לקומדיה, 100% מקוריות, 100% רג'י ווטס.
ברזומה העשיר שלו ניתן למצוא שיתופי פעולה מוסיקליים עם ג'ק ווייט, LCD SOUNDSYSTEM Tears For Fears, רג'ינה ספקטור, DEVO, הוט צ'יפ ועוד ועוד, הופעות היסטריות בפסטיבלים SXSW  ו-Bonaroo, ספיישלים לקומדי סנטרל ולנטפליקס, פסקול ל-legend של רידלי סקוט, הקמת בית היצירה הויראלי JASH יחד עם שרה סילברמן, מייקל סרה, טים & אריק, סיבוב הופעות ענק שעשה עם קונאן אובריאן, אלבומי סולו מצליחים ביניהם המאסטרפיס "חי בסנטרל פארק".
אם זה לא מספיק אז: רג'י וואטס הופיע בכל תכנית אירוח אמריקאית אפשרית: לטרמן, לנו, קימל, פאלון, קולברט, מככב ב-comedy bang bang של רשת IFC וגם היה מנהיג להקת הבית הבלתי נשכח של תכנית הלילה של ג'יימס קורדן.
האנגר 11, רדינג 3 ת"א, 21:30

 

ילדי הקומדיה נותנים לגולשיה הנחה של 15%. הנחה בקישור

*