מגניב במקרה עונה שנייה |3קומדיה דצמבר 2022

תוכנית מערכונים, קומדיה בריטית וקומדיה תקופתית של HBO – סדרות קומדיה בהוט בדצמבר

מגניב במקרה של טרנס ננס חוזרות לעונה שנייה, הקומדיה הבריטית מבוימים מגיעה ל-VOD ולעונה שלישית כך גם לו הייתי פיראט של דיוויד ג'נקינס

אלו סדרות הקומדיה שמחכות לכם בהוט החודש.

מגניב במקרה 2
Random Acts Of Flyness

"מגניב במקרה" ("Random Acts of Flyness") היא תוכנית מערכונים לייט-נייט של רשת HBO והיוצר טרנס ננס, שהפיק, ביים, כתב ומופיע בכל אחד מהפרקים.

ננס הוא יוצר סרטים, מוזיקאי ואמן זוכה מלגת "גוגנהיים" לשנת 2014, שברזומה שלו סרטים עצמאיים כמו "An Oversimplification of Her Beauty" שהשתתפו בפסטיבלים וגרפו פרסים.

"מגניב במקרה" מציגה מערכונים בלייב-אקשן ואנימציה על אמריקה של ימיניו, קטעי מעבר שונים וקאסט מתחלף. המערכונים עוסקים בגזע, מגדר ומיניות עם שילוב של קומדיה, מלודרמה, קטעי אנימציה ונאמברים מוזיקליים.

לצדו של ננס מככבים בסדרה המועמדת לבאפט"א דומיניק פישבק ("הצמד"), אנתוני צ'יסהולם וקלי רובינס.

 החל מ-11.12, ב-HOT VOD

מבוימים 3
Staged

"מבוימים" ("Staged") היא קומדיה בריטית שנוצרה על-ידי סיימון אוונס ופין גלין כתגובה למגבלות של תקופת הקורונה. אוונס גם משתתף בסדרה בתור עצמו. לסדרה החדשנית שודרו שתי עונות שהיו להצלחה וכעת, העונה השלישית מגיעה רק ל-HOT!

בסדרה מככבים דיוויד טננט ("דוקטור הו", "בשורות טובות") ומייקל שין ("הסקס של מאסטרס", "בשורות טובות") בתור עצמם, ולצדם אוונס, אשתו של טננט ג'ורג'יה טננט ("הולבי סיטי"), ובת זוגו של שין אנה לאנדברג – כולם מגלמים את עצמם.

בפתח העונה השלישית חייהם של דיוויד ומייקל חזרו למסלולם, בעוד שהקריירה של סיימון עומדת במקום. כשהטלפון שלו מצלצל זה רק כדי לברר אם הוא יכול לאחד שוב בין מייקל לדיוויד, שהבהירו שאינם מעוניינים בשום קשר אליו. עם חג המולד הממשמש ובא, סיימון מקווה שרוח החג תרכך עבורם את הרעיון לבצע סיפור חג מולד קלאסי לרדיו.


החל מה-28.12

כל הפרקים ב-HOT VOD וב-NEXT TV

לו הייתי פיראט
Our Flag Means Death

"לו הייתי פיראט" ("Our Flag Means Death") היא קומדיה תקופתית של שירות הסטרימינג האמריקאי HBO MAX. הסדרה נוצרה על-ידי דיוויד ג'נקינס ("People Of Earth") בהתבסס על קורותיו של הפיראט הנודע סטד בונט. הסדרה בוימה על-ידי הבמאי והשחקן הניו-זילנדי זוכה האוסקר והמועמד ל"אמי" טאיקה וואטיטי ("ג'וג'ו ראביט", "מה שקורה בצללים"), שגם מככב בסדרה, ועל-ידי המועמד לאוסקר נאצ'ו ויגאלונדו ("7:35 בבוקר"). העונה הראשונה של הסדרה זכתה לשבחים והיא חודשה לעונה נוספת.

בסדרה מככבים הקומיקאי רייס דארבי ("יס מן", "מה שקורה בצללים"), אוון ברמנר ("טריינספוטינג"), קון אוניל ("צ'רנוביל", "באטמן") וג'ואל פריי ("משחקי הכס", "רקוויאם").

הסדרה מתרחשת במאה ה-18 ועוקבת אחר סטד בונט (דארבי), אדם אמיד שמחליט כחלק ממשבר אמצע החיים שלו, למכור את רכושו ולהפוך לפיראט. הוא קונה ספינה ומגייס צוות, ולמרות שכישורי הפיראטיות של שואפים לאפס – מפליג איתם לים. צוות הספינה צריך להתמודד עם איומים מצד פיראטים אחרים בהם הוא נתל במסעותיו, וכמובן מצד הים עצמו.

בסדרה מככבים גם המועמדת לאוסקר ניית'ן פואד ("ניוארק, ניוארק"), כריסיאן ניירן ("משחקי הכס"), ויקו אורטיז ומת'יו מאהר ("האחות ג'קי").


החל מה-20.12, כל הפרקים ב-HOT VOD וב-NEXT TV

והחל מה-27.12, ימי שלישי ב-21:00 ב-HOT HBO

Comments

comments

מה חשבת?