דיוויד בואי היה זמר, יוצר, פרפורמר, מכתיב טרנדים חברתיים ובאופן כללי איש דגול. ועמוק בארון הוא היה עוד משהו. קומיקאי. הוא היה איש מצחיק בצורה יוצאת דופן, שנון ומתוחכם, ואף פעם אי אפשר היה לדעת מה יצא לו מהפה.

אז לפני שהגופה תתקרר והעניין יאבד, ילדי הקומדיה החליטו להעלות מחווה קצת אחרת לבואי – אלה הסרטונים הכי מצחיקים שלו.

דיוויד בואי עובד על פקידה בטלפון:
כמו אביתר חלימי, גם דיוויד בואי כנראה לא הצליח לעמוד בפיתוי של לעבוד על פקידי ממשלה בטלפון. בניגוד לחלימי, את דיוויד בסוף מזהים:

(תודה להלן)

דיוויד בואי מוריד מוזיקה באינטרנט:
אצל לטרמן, דיוויד בואי מרשה לעצמו להודות בהכל:

 

סטוריטלרס – שירלי בייסי

ב"stroytellers" ב-VH1, בבגד הכי מרושל שראיתי אותו לובש אי פעם (קפוצ'ון!), ובראש מלא שיער שעד עצם היום הזה קשה לי להאמין בו, בואי שיתף את הקהל בסודות האפלים ביותר ששמע על שירלי בייסי האגדית:

ועוד סיפור קטן מאותו מקור, על פועל הבמה האנלפבית והמכונית האמריקאית:

 

 

על המיניות:

נכון שתמיד תהיתם מה הקטע שלו?

 

כל הסודות:

ולבואי היו הרבה סודות. הנה הוא מגלה אותם אצל קונאן או'בראיין:

 

והוא גם הופיע ב"אקסטראס":

 

כראוי לקומיקאי, הוא גם זרם עם בדיחות על חשבונו. הנה רוזי או'דונל ואימאן אשתו עושות לו אמבוש:

 

ותראו, הוא מצא משקפי שמש!

 

ולקינוח, לא סרטון ואפילו לא משהו שדיוויד בואי אמר, אבל אני חייבת לסיים בציטוט מתוך "היו שלום ותודה על הדגים" של עוד ענק רוח, דגלאס אדמס:

If you took a couple of David Bowies and stuck one of the David Bowies on the top of the other David Bowie, then attached another David Bowie to the end of each of the arms of the upper of the first two David Bowies and wrapped the whole business up in a dirty beach robe you would then have something which didn't exactly look like John Watson, but which those who knew him would find hauntingly familiar.”

 

 

Comments

comments

מה חשבת?