האחיין שלי בנץ, עונה שנייה. קרדיט צילום - פיני משה סילוק, באדיבות כאן חינוכית

קרדיט צילום תמונה ראשית- פיני משה סילוק, באדיבות כאן חינוכית

בעונה החדשה של סדרת הפנטזיה הקומית המצליחה יהיו חזרות בזמן, הרכב אקפלה, חורי תולעת וחגיגות 141 שנה לנס ציונה

סדרת הפנטזיה הקומית לנוער ולא רק, האחיין שלי בנץ, חוזרת לכאן חינוכית לעונה שנייה. בסדרה משתתפים כוכב הרשת אורי ורד, מאור כהן, דניאל קורן, גיתית פישר, אושרית סרוסי, נועה אסטנג'לוב, עומר עציון, אבי גרייניק, נועה כהן, אמה אלפי אהרון, יהודה בוחבוט, שרון טייכר, חן רוטמן, דב נבון ורבים נוספים. והעונה מצטרפים לקאסט גם: איתי זבולון, שירה יוסף, מיכאל סוויסה ויניב לוי.

מתוך האחיין שלי בנץ. צילום -חורחה נובומנסקי, באדיבות כאן חינוכית
האחיין שלי בנץ, עונה 2. צילום -חורחה נובומנסקי, באדיבות כאן חינוכית

האחיין שלי בנץ מגוללת את סיפורו של יוני רובין ,מורה להיסטוריה בתיכון בגיריונית (איחוד של תיכון בגין, בן גוריון ותחנת דלק אורנית). יוני מאד רוצה להתמנות לתפקיד מנהל בית הספר; כל כך רוצה עד כדי כך שכדי להגשים את חלומו, הוא חותם על עסקה עם השטן. השטן ימנה אותו למנהל בית הספר, אבל רק אם הוא יצליח לגרום לבן השד המתבגר שלו 'בנציפר' להשיג תעודת בגרות מלאה. אה, והם גם צריכים לגור ביחד לאורך כל התקופה…"

רייקאפ, האחיין שלי בנץ, עונה שנייה

"אחרי שבסוף העונה הקודמת בנציפר, בנו של השטן, הצליח להתאקלם על כדור הארץ, לרכוש חברים, ואפילו להתאהב, הוא מתרגש לחזור לשנתו השנייה בבית הספר. בייחוד הוא מתרגש לחזור לנטע, אך משהו או מישהו לא בדיוק מאפשר להם להיות ביחד. ואם זה לא מספיק, ממונה לו גם מלאך שמפקח על הפעלת הכוחות שלו.

ואצל שאר הדמויות הכל יהיה די רגוע: ניצן מתאהבת במחשב, יולי מאבדת את מעמדה לתלמידת שכבה י', ליטל מנפיק מטבע וירטואלי, אלכס יוצא מהארון, אולף מדבר גרמנית, המנהלת נבחרת להוביל מצעד חמורים. ויהיו גם חזרות בזמן, הרכב אקפלה, חורי תולעת, חגיגות 141 שנה לנס ציונה, מלחמות מים, ואולי גם כמה בגרויות. ועוד המון תפקידי אורח ואירועים מפוקפקים, שאי אפשר לספר עליהם בלי לעשות ספויילר.

העונה החדשה תשודר מה- 30 באפריל, בימי ראשון עד רביעי, בשעה 17:00 ב- כאן חינוכית ובדיגיטל כאן BOX

Comments

comments

מה חשבת?