ג'ים ג'יפריס בישראל

הקומיקאי בעל הפה הגדול מגיע להיכל מנורה מבטחים – נדחה

ביקור רביעי בישראל לקומיקאי שמקהל המעריצים בישראל מגלה אותו בכל פעם מחדש. ג'ים ג'פריס חוזר לישראל לערב אחד בלבד במופע החדש שלו Give ’em what they want.

בסרטון שבו בישר לעוקבים שלו על ההופעה בתל אביב במסגרת סיבוב ההופעות האירופאי שלו הוא אומר שהוא תמיד אוהב לבוא לישראל. הקהל הישראלי התחבר לישירות והבוטות של הקומיקאי האוסטרלי במקור שלעולם לא נרתע מכאוס. הוא לא PC בשום צורה ואומר את הדברים האיומים ביותר שקומיקאים רבים אחרים לא היה מעזים. 

יש לו 4 ספיישלים בנטפליקס, למשל בספיישל החדש שלו שיצא השנה High & Dry. ההומור הפרובוקטיבי שלו בשילוב כנות והגיון בריא העלו אותו על הרדאר בתחילה באנגליה ובהמשך בארה"ב. הפריצה הגדולה בארה"ב קרתה בספיישל שהופק ע"י HBO  שנקרא I swear to God ובהמשך בספיישל בערוץ showtime שנקרא Alcoholocaust וב-bare שהופק ע"י נטפליקס. 

ג'פריס מופיע ללא הפסקה בארה"ב, אירופה, אוסטרליה וניו זילנד, הוא מרבה לדבר על אלכוהול, סקס וסמים, זוגיות, משפחה ובעצם על כל מה שעולה לו בראש, לעצבן שורה של אנשים ואירגונים, בהם חובבי הנשק בארה"ב ומאמיני כל הדתות, כל אלו הפכו אותו במהירות לאחד השמות החמים ביותר בעולם הקומדיה.  

המופע בהפקת לייב ניישן ישראל בבעלות גיא בסר ושי מור יוסף שלצד הפקות ענק ביניהן גאנז & רוזס, הבקסטריט בויז ואימאג'ן דראגונז פתחו בשנה שעברה את זרוע הקומדיה המצליחה שחתומה גם על הביקור של הקומיקאית ניקי גלייזר בהיכל התרבות ב 27/5 וסטנדאפיסטים נוספים שיוכרזו בחודשים הקרובים. 

ג'ים ג'פריס בישראל

כרטיסים: 290 ₪ – 450 ₪,

https://tm.ticketmaster.co.il/s/omm01-10p
קוד הטבה JJTLV

לרכישה

16.5, 20:00, היכל מנורה מבטחים, תל אביב

מכירת הכרטיסים תיפתח ביום ראשון 2.4.23 בשעה 18:00

Comments

comments

מה חשבת?