אמנות האנימה, אמנות הפיתוי ואמנות הזברה – סרטונים שהצחיקו השבוע

אנחנו מתחילים בפרויקט חדש, ובו נרכז את הווידאוים שהצחיקו אותנו השבוע (ובשבוע אנחנו מתכוונים לשבועיים). פעם זו הייתה מטלה קלה, היינו רק צריכים לתת לינק ליוטיוב וכמבטה קסם נפתח הלינק. כיום פייסבוק מערימים קשיים והאלגוריתם שלהם מקדם בעיקר וידאוים פנימיים שלהם, ולכן יוצרים מעדיפים להעלות וידאו ישר לפייסבוק ולקבל את החשיפה. עם הקשרים שיש לנו בחלונות הגבוהים הצלחנו להשיג את הסרטונים הנדירים הללו. טוב, הצלחנו להשיג לינק. שווה לחכות לסוף הפוסט. אולי.

אנימה בחיים האמתיים

תום טרגר ואור פז (שוגרזאזא), הידועים בעיקר מסרטוני אפס ושטיפלו בכל ז'אנר אפשרי ובכל סוגי העריכה, מטפלים כעת בז'אנר שהכי דורש כאפה מכל הז'אנרים, בדיבוב יפניבריש מבריק, ובסוגיות בוערות שלעולם לא יטרידו יוצרי אנימה, כמו מי צריך לקחת את משולש הפיצה האחרון. האם הצעד הזה יקרב אותם לשוק הבינאלומי?

בחורה מפתה את חבר שלה

כל יוצר קומי מתחיל יודע ביוטיוב כמה קשה להיות ויראלי ולהתחרות בכל הבחורות הסקסיות המומחיות באמנות הפיתוי. דווקא היום, בעידן הפמניסטי, ליברלי ובלה בלה, קארין כהן (לילה תירס, מצב כפית) מראה שאפשר לשלב סקסיות, קומדיה, פסיכדליה, אבל לא כדאי להוסיף מכשירי חשמל.

וידאו בלוג עם שרון גל, שי פירון, אבו מאזן וזברה

יואב רבינוביץ'  הוא מהיוצרים הקומיים החדשים שלא הקלו עלינו עם לינק פשוט ליוטיוב ועם קובץ בגודל נורמלי לוורדפרס. אנחנו יודעים שזה סרטון מצחיק שמטפל בפרישתם של שלושה פוליטיקאים שהישגם הגדול השנה היה פרישתם: שי פירון, שרון גל ואבו מאזן. הדמות קורעת, ג'ון סטיוארט מרוכז ובעיקר שר חינוך לשעבר מדבר עם זברה.

שר חינוך מדבר עם זברה

Comments

comments

מה חשבת?