מינקס עונה שנייה

מינקס, הסדרה הקומית של HBO המלאה עירום גברי, חוזרת ב-23 ביולי

הסדרה הקומית "מינקס" ("Minx"), על המגזין הארוטי הראשון לנשים, חוזרת לעונה שנייה. הסדרה של HBO נוצרה על ידי אלן רפופורט ("דספרדוס") ובוימה על ידי רייצ'ל לי גולדנברג ("הכל יהיה בסדר", "גירושים").

הסדרה מתרחשת בלוס אנג'לס של שנות ה-70 בשיאו של הגל הפמיניסטי השני שבו נשים מכל העולם דרשו שוויון. ג'ויס (לוביבונד), פמיניסטית צעירה שחולמת להיות כתבת, חוברת לדאג (ג'ונסון), מו"ל קטן ומתקשה, ויחד הם יוצרים את המגזין הארוטי הראשון לנשים. בעונה השנייה ההצלחה המסחררת של המגזין מכניסה את ג'ויס ודאג לעולם שכולו כסף ,תהילה ופיתויים רבים הגובים מחיר ממערכת היחסים ביניהם ומעלים בפניהם אתגרים חדשים.

קראו עוד:

אהבה בין שורות, תתקשרי לג';ין, כרטיס לגן עדן -שלוש קומדיות בבכורה בהוט

מועמדי האקדמיה הישראלית לפרסי טלוויזיה בדרמה קומית וקומדיה 2022

4 סרטי קומדיה ישנים שכדאי להכיר – שחור, לבן והרבה יותר מזה

בסדרה מככבים גם ג'סיקה לאו ("תקועים בחופשה"), לנון פרהאם ("VEEP"), אוסקר מונטויה ("חלל אינסופי") ,אידרה ויקטור ("המקהלה") והמועמדת לפרס האמי אליזבת פרקינס ("חפצים חדים"). 

להרשמה לניוזלטר

באתר הביקורות "Rotten Tomatoes", הסדרה זכתה לציון 96% עם דירוג ממוצע של 7.8/10, בהתבסס על 27 ביקורות. באתר הביקורות המשוקללות "Metacritic", הסדרה זכתה לציון 77/100, בהתבסס על 19 ביקורות, דבר המצביע על "ביקורות חיוביות לרוב, אך בעיקר זכתה להתייחסות בעקבות כמויות היערום הגברי, החריג אפילו ל-HBO.


החל מה-23.7, ימי ראשון בשעה 22:30

ב-HOT 3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

Comments

comments

מה חשבת?