הקומיקאי והסטנדאפיסט חוזר לספיישל שני ב-HBO. עונות שלישיות לתקציב משפחתי ורוק הצעיר. פרק הסיום של אטלנטה. קומדיות ב-yes בנובמבר

הקומיקאי, השחקן והכותב ליל רל הווארי חוזר עם ספיישל סטנד אפ חדש. הפעם הווארי חוזר אל עיר הולדתו, שיקאגו, ומשתף בסיפורים אישיים, שיהיו מרגשים וכמובן גם מצחיקים.זה הספיישל השני של הווארי עם HBO לאחר הספיישל הראשון שצולם ב-2019. בין לבין הוא הספיק להופיע בסרטים וסדרות כמו "לשחרר את גיא", "יהודה והמשיח השחור", "לא בטוחה" ו"שיי טאון".

החל מה-14/11 ב- yes VOD וב- STINGTV

תקציב משפחתי עונה 3 (משודר צמוד לשידור בארה"ב) רק ב-yes

עונה שלישית לקומדיה על טום (טופר גרייס מ"מופע שנות השבעים") ושרה (קייטלין מגי "אהבה מודרנית") אח ואחות. הוא אב לשלושה, סופר שכתב ספר אחד מצליח יחסית וזהו. והיא פסיכולוגית ילדים כושלת המגדלת שני ילדים עם בת זוגה. 

חייהם משתנים כשאחיהם הקטן קונור (כוכב יוטיוב ג'ימי טטרו), מנהל חברת השקעות פרטית ומיליונר עובר, אחר גירושיו, לגור לידם עם בתו הקטנה. מערכת היחסים המיוחדת והסבוכה בין שלושת אחים – אחד בעשירון העליון, אחד ממעמד הביניים ואחת בקושי מחזיקה מעמד כלכלית – מתגלה כמאתגר. 

בעונה החדשה נראה כי קונור מוצא מטרה טובה לכספו – הוא משקיע בחברת תקשורת הולנדית, זוהי אותה חברה שבה השתמש לעזור לטום למצוא בית הוצאה לאור לספרו החדש. אפשר רק לדמיין מה יקרה כשטום יגלה שאחיו הצעיר הוא הסיבה שהוא הולך להיות סופר מפורסם

החל מה-10/11 ב- yes VOD 

רוק הצעיר עונה שלישית רק ב-yes (משודר צמוד לשידור בארה"ב)

עונה חדשה לקומדיה המצליחה אודות חייו של השחקן הידוע דוויין "דה רוק" ג'ונסון. ג'ונסון מגלם את עצמו מתוך הקמפיין שלו לנשיאות ארה"ב בשנת 2032, הוא מספר לנו על חייו ואיך הם הובילו אותו למקום שהוא נמצא בו היום. 

הסדרה מתמקדת בשלוש תקופות שונות, משמעותיות ומעצבות בחייו – כילד צעיר בן 10 הגדל בהוואי בתחילת שנות ה-80. כאשר נכנס לעולם ההיאבקות  – כתלמיד תיכון מגושם וגדול ממדים שכולם בכלל בטוחים שהוא סוכן משטרה סמוי בשל המראה הגדול והמאיים שלו וכשחקן פוטבול בקולג' במיאמי בשנות ה-90.

ג'ונסון מספר, כי תהליך יצירת הסדרה היה מורכב עבורו וגרם לו לא פעם לסערה נפשית. הוא היה מעורב בבחירת השחקנים שיגלמו אותו בתקופות שונות בחייו ובעיקר התקשה ללהק את הדמויות של משפחתו הגרעינית.

בעונה חדשה התקופה המתארת את שנות ה-80 עומדת להיות חלק מרכזי בעלילה. לוהקו גרסאות צעירות של כוכבי התקופה – סינדי לאופר ומר.טי. את הסדרה יצרו נאנאצ'קה חאן וג'ף צ'יאנג, היוצרים של הסדרה "חמוץ מתוק".

החל מה-12/11 ב- yes VOD ימי ש' בשעה 19:55 ב- yes TV COMEDY 

אטלנטה עונה 4 – פרק הסיום (משודר צמוד לשידור בארה"ב) רק ב-yes

הדרמה הקומית מרשת FX, זוכת פרסי אמי ופרסי גלובוס הזהב מגיעה אל סופה בפרק סיום מסקרן ומסתורי.  

הסדרה עוקבת אחר חיי היומיום של ארן (דונלד גלובר, "קומיוניטי") ובן דודו הראפר המכונה "פייפר בוי" (בריאן טיירי הנרי) המחפשים את דרכם בסצנת הראפ המקומית באטלנטה – ג'ורג'יה, כשהם מנסים להוכיח את עצמם ובמקביל לנהל את חייהם וחיי משפחתם. 

19/11 ב- yes VOD 

Comments

comments

מה חשבת?