סמארטפונים מדברים, פמיניסטיות מדברות, אסף אשתר מדבר, לא מדברים על ספוילרים – סרטונים שהצחיקו אתכם ואותנו השבוע

 

הצחיקו אתכם, בחירת הקהל

 

אם סמארטפונים היו בני אדם

אין ספק שהסרטון שהכי הצליח השבוע מבחינת לייקים ושיתופים היה מה היה קורה אילו סמארטפונים היו בני אדם, של חבורת בערך, יוסי גבני, גיורא זינגר ועומר בורשטיין. אולי לפעמים האנשה וקבוצת הזדהות גדולה (בעלי סמארטפונים) זה כל מה שצריך כדי להיות ויראלי.

הסרטון עם הפמיניסטית

 

הדרך השנייה להיות ויראלי היא לתפוס קבוצה אידיאלוגית רחבה שגם מעוררת ביקורת ולצמצם אותה לדמות אחת, כפי שעשה גיא הוכמן, שמטפל בכל נושאי הזוגיות מאז שסיינפלד הפסיק לעשות את זה.

 

 

 

סרטונים שאהבנו השבוע, בחירת ילדי הקומדיה

 

ברכת שנה טובה מאסף אשתר

בראש השנה נזכרו כמה מפורסמים שיש להם פייסבוק, אבל שום דבר לא הכין אותנו לחזרתו של אסף אשתר והומור הקומדי סטור. בזמן אמת הייתי צעיר מדי להבין את הערך בהומור כזה. אבל כשבכל מקום מקיפים אותנו אובר מודעת עצמית ו\או אירוניה, הערך של הדביליות ברור יותר מאי-פעם. אם ישאלו אותנו פעם מה התפיסה הקומית שלנו, נאמר שצריך ליצור משהו ממש חכם או משהו ממש דבילי. ואסף אשתר עושה את זה הכי טוב.

קבוצת תמיכה לנפגעי ספוילרים

הסרטון הזה, של ערוץ החיים הקשים – של יוגב בוסקילה ורן גרינפלד אמנם לא זכה להרבה צפיות, אבל הוא הסרטון האהוב עלינו, כי הוא מדבר על תופעה שמעצבנת אותו, פחות כי אנחנו הורסי ספוילרים אלא יותר כי לא ראינו את רוב הסדרות האלו. חוץ מזה, העריכה שלהם רומזת לנו שהם בהחלט עומדים לפרוץ בקרוב.

Comments

comments

מה חשבת?