סטנדאפ וקומדיה השבוע (21.7-15.7) – מאת נוי טמרקין

כרמל צאיג, אלי חביב, עין הדג, איתי זבולון וירמי שיק בלום – סטנדאפ השבוע

מרגישים שתפיקו תועלת מהעלאת מפלס הצחוק בחייכם? אנחנו כאן לסגור לכם את הפינה.
ליקטנו עבורכם חמישה מופעי סטנדאפ מסקרנים במיוחד. נהניתם? ספרו לחברים שלכם. לא נהניתם? בעיה שלכם. סתם, נו, צוחקים אתכם.  

שני |  על כרמל צאיג שמעתם? סטנדאפיסטית צעירה ומצוינת שסביר להניח שיצא לכם לראות במסגרת הפינה שלה בתכנית של גיא זוהר. בפינה היא נותנת עצות טובות ובעיקר משעשעות שלא פסחו אפילו על אבא שלה שעליו היא הסתלבטה בחופשיות לגמרי בפריים טיים כשפרש מניהול "אסם" אחרי ארבעים שנה. חוץ מזה השנה היא צפויה להוציא לאור ספר על בסיס הקומיקס שלה "במקום להתאשפז", וביום שני,  15 ביולי, תזכו לראות אותה במופע סטנדאפ מלא ראשון במסגרת "ערב הסטנדאפ המיותר" שהוא הכל חוץ ממיותר. יחממו אדיר פטל ויותם שבח המצוינים אף הם. 

כניסה חינם! שני 21:00, 'כולי עלמא', מקווה ישראל 10, תל אביב.

שלישי | ביום שלישי, 16 ביולי כדאי לפקוד את 'ערב הסטנדאפ האינטימי' החמישה עשר במספר. את הערב מפיק ומנחה איתי עמוס, בחור מצחיק כשלעצמו שרוחש ובוחש בסצנת הסטנדאפ האנדרגראונדית התל אביבית. במהלך הערב יעלו אחד עשר סטנדאפיסטים מתחילים ממש ומתחילים פחות כאשר הסגנון נע על המנעד שבין בדיקת חומרים לביזאר חסר גבולות. המקום קטן מאד ואין בר, אז תביאו מימיה או פלאסק (או ערכת סמים קשים). התשלום הוא בשיטת הכובע, שזה אומר תרומה כראות עיניכם. שלישי, 21:30, השומר שלוש, נחלת בנימין תל-אביב. 

חמישי | חמישי בצוזאמן הוותיק שנוטה לא לאכזב, ערב הסטנדאפ של עין-הדג! חלקכם יזכרו את השם הזה מאתר ביקורות הסרטים המיתולוגי ואכן מדובר באותו בית-יוצר. במסגרת הערב יעלו לאור הזרקורים: מאיה פז, שיר קנובלר, זיו הרמלין-שד"ר, יונתן עמירם ואופיר סגרסקי, ליין אפ מגוון של סטנדאפיסטים צעירים שעליהם תוכלו לקרוא עוד ב 
כרטיס יעלה 30 שקל במוקדמות ו-35 שקל במקום. 

חמישי | אופציה נוספת לחמישי היא מופע מלא של אלי חביב, סטנדאפיסט מעט מנוסה יותר ולגמרי מצחיק שהחמידות נוטפת ממנו בעל כורחו. אתם עשויים לזהות אותו מ"מהצד השני" עם גיא זוהר ומ"פעם בשבוע" עם תם אהרון. החומרים שלו מלאי מחשבה ונוגעים בנושאים כמו אקטואליה, אתגרי החברה הישראלית ואפילו סיפורי התנ"ך! מנעד רחב של הומור אינטליגנטי שיתאים למי שמאס בפאנצ'ים אין סופיים על וויד ומין אוראלי. חמישי, 18.7, 21:00, "גלריה תאטרון החנות", העלייה 31, תל אביב. מחיר: 35 שקל לסטודנטים וחיילים, 45 מוקדמות, 55 בקופות. 

 

שבת | נחתום את השבוע בממתק למחוז הצפוני. איתי זבולון וירמי שיק בלום בערב סטנדאפ מסקרן לגמרי ב'טאקו סלאש'. את איתי זבולון אתם כנראה מכירים בתור יניר האחמ"ש. כיום כוכב עולה בסצנת הסטנדאפ והמשחק הישראלית. בין היתר כותב מביים ומשחק ביחד עם האגדה רועי כפרי ומבצע תפקיד היסטרי בסדרה החדשה "זה לא הגיל" שעלתה שבוע שעבר בערוץ 12. הצלע השנייה, ירמי שיק בלום, יוצר מסקרן אף הוא. חיפוש שמו בגוגל יעלה לכם ערוץ יוטיוב עם מאות עוקבים ומלא חומרים מקוריים לשטוף איתם את העיניים והמוח. הוא אחד מאמני הבית של הכאמל קומדי קלאב ועושה רושם שבצדק. שילוב מוצלח שלא סביר שיגיע בתירות גבוהה לחיפה אז אל תפספסו. 40 ש"ח לכרטיס, שבת ב 21:00, 'טאקט סלאש', שער פלמר 2, חיפה. 

Comments

comments

מה חשבת?