שלי הכובשת

דרמת ספורט קומית חדשה בכאן – שלי הכובשת

הדרמה הקומית החדשה של כאן תעסוק בנערה שלי החולמת לשחק כדורגל אך מגיעה לגיל שבו אי אפשר לשחק בקבוצה מעורבת לכן מקימה קבוצה. מהיוצרים של קופה ראשית, בובה של לילה, מועדון החנונים והשועלים

כאן מתכוננת למונדיאל עם דרמת ספורט חדשה לילדים ולנוער – שלי הכובשת. הסדרה עוסקת בשלי רומנו (תמנה קמינקא) היא נערה ממגדל העמק, שחיה ונושמת כדורגל. התשוקה למשחק בוערת בה מגיל אפס, תשוקה שאותה קיבלה בתורשה. שלי היא נכדתו של שמואל "צ'צ'ה" רומנו (אורי גבריאל), שחקן עבר ומאמן בולט משנות השבעים והשמונים, והיום בעליו של "הבורקס של צ'צ'ה", מקום המפגש הספורטיבי במגדל העמק.

הרשמה לניוזלטר

אבל לשלי יש בעיה – היא הגיעה לגיל שבו, לפי החוקים, כבר אין לה אפשרות לשחק בקבוצות עם בנים ובמקום מגוריה אין קבוצת בנות שאליה תוכל  להצטרף. לכן, כשהיא שומעת על ליגה חדשה לילדים ונוער לקבוצות מעורבות בנים-בנות, היא מחליטה להקים את "אריות העמק", קבוצה שבה היא המאמנת והכוכבת.  מכאן, שלי וחבריה החדשים לקבוצה ייצאו למסע במטרה לזכות באליפות המדינה.

הסדרה שלי הכובשת עוסקת גם בנושאי מערכות יחסים בין ילדים על רקע גיל ההתבגרות, שאלות של מגדר ומערכי הכוחות בין בנים לבנות ובקשר הבין דורי המיוחד בין נכדה לסבה, שגם לו יש מה ללמוד מנכדתו.

בסדרה משתתפים: אורי גבריאל, טל פרידמן, חנן סביון, מיכל לוי, שיפי אלוני, גבי עמרני, תמנה קמינקא, אופיר לוי, אביטל סוויסה, ליעד קטורזה, דניאל בן גל ורבים נוספים.

קראו עוד:

עונה שנייה לאווניו 5 וללוטוס הלבן; וגם קומדיית מתח ודרמה קומית חדשה; סדרות קומדיה בהוט באוקטובר

דרמה קומית: החיבור המופלא שבין קומדיה לדרמה

אילו קומדיות מחכות לנו בשירות הסטרימינג החדש של דיסני?

בנוסף, משתתפים בסדרה אורחים מיוחדים מעולם הכדורגל: אלון חזן, מאמן הנבחרת, הכדורגלניות אושרת עיני וקארין סנדל, שוער העבר שביט אלימלך ושדרי ערוץ הספורט מירי נבו ועמיחי שפיגלר.

הסדרה תשודר החל מה-23 באוקטובר, בימים א-ד , בשעה 15:30 בכאן חינוכית ובדיגיטל

יוצרי הסדרה שלי הכובשת: ארנון וייס (קופה ראשית, בובה של לילה) וירון ארזי (השועלים, מועדון החנונים)  | בימוי: דניאל אדר  |  הפקה: סלוצקי אפיקי תקשורת.

Comments

comments

מה חשבת?