סטנדאפ וקומדיה השבוע, 3.8-28.7

ארבע שנים לנשי ותהני, תום יער בינג' לייב, סיפורים אמיתיים על קומיקיאם ועוד

ראשון | פותחים את השבוע עם אסטרוגן מרוכז ובועט, בארבע שנים ל"נשי ותהני". "נשי ותהני" הוא אמנם לא השם הכי מושקע ששמעתם בחיים שלכם לליין אבל זה אינדיקטור שעובד ביחס הפוך למידת האיכות של הליין עצמו. את הפורמט כבר בטח פיצחתם, נשים בלבד על הבמה. הפעם עולות ארבע סטנדאפיסטיות שזה צירוף מקרים קוסמי כי הליין חוגג יום הולדת ארבע בערב הזה ממש. יעלו ויבואו: חגית גינזבורג ("הבוקר" עם טל ברמן ואביעד קיסוס, "שי בשידור"), מרינה אקילוב ("נחמה"), דורון רהב ("המועדון עם שחר חסון"), נועה מנור ("עד כאן", "נוסבאום וגולדשטיין"). הן ישחטו שם פרות קדושות (זאת מטאפורה, הבהרה לטבעונים שביננו) ויגעו בכל הנושאים שעוברים לנשים בראש והן לא בהכרח מרגישות בנוח לשתף מחוץ לבמות של מועדוני סטנדאפ. התענוג המפוקפק הזה יעלה לכם 60 שקלים ואת הכרטיס תוכלו לרכוש ממש כאן https://bit.ly/2Ly2tBi

ראשון 28.7 בשעה 21:30 (פתיחת דלתות: 20:45)

סטנדאפ פקטורי, שביל המרץ 5, תל אביב

שלישי | 'הכל תום' היא סדרה חדשה בכיכובה של תום יער. מדובר כאן במהלך יח"צ די מגניב. סשן צפיית בינג' המוני של כל שמונת הפרקים של הסדרה (כל פרק אורך עשר דקות) יום לפני שהיא עולה ביס אז תרוויחו כאן קלף מגניבות בנוסח "ראינו לפני כולם" שתוכלו לשלוף בארוחת הצהריים במשרד יום למחרת. רק בלי ספולירים, אה? לא ככה חינכנו אתכם. הכניסה היא על בסיס מקום פנוי.

שלישי 30.7 פתיחת דלתות 20:00 הקרנה מתחילה ב 21:00

TEDER.FM דרך יפו 9, תל אביב

שלישי | והנה משהו מעולה עבור הירושלמים שביניכם. דניאל גורי דה לימא חוגג שלושים ולרגל המאורע הוא יופיע בק טו בק עם קובי בלולו. שני אנשים מצחיקים אינטליגנטים ואף חמודים. דניאל גורי דה לימא, קובי בלולו, אייל בריג ואדיר פטל מחממים שזה אחלה בונוס. הכניסה חינם. כן, כן, חינם. יש הסעה מתל אביב הלוך-חזור, פרטים באירוע

שלישי 30.7 מ 21:00 ועד 2:00

"בסרביה" בן יהודה 34, ירושלים

רביעי | ערב ניסוי חומרים של אמנים שהם לגמרי במקום מכובד בדרך לתהילה וממון (או רק תהילה, בכל זאת, אנחנו בישראל). על חלקם בוודאי כבר שמעתם ועל אלו שלא עוד תשמעו. אז קדימה. כרמל נצר, דור כאהן, איתי זבולון ורותם וייסברג. לכולם שפע חומרים ביוטיוב, רוצו על זה. 40 במוקדמות חמישים במקום.

רביעי 1.8 פתיחת דלתות 20:00

"אוזן בר" קינג ג'ורג' 48, תל אביב

שבת | TRUE STORY הוא ליין סופר חמוד שעיקרו הוא לחשוף סיפורים אמיתיים (וכמובן מביכים) מעברם של קומיקאים. השבוע אתם תזכו להתוודע לפרטי טריוויה עסיסיים מהפתנאון של: לאה לב, מני מלכה, סער ברודסקי, אלדד שטרית ומיטל שפירו. הערב יונחה על ידי שי רזניק (הוא מצחיק, תראו) באירוע תוכלו לבחור בין רכישת כרטיס ללא הנחה ורכישת כרטיס עם הנחה (סיפור אמיתי). ראוי לציין שחלק מההכנסות יתרמו לעמותה שעוזרת לניצולי שואה שזה אנחנו ממש אוהבים (עזרה, לא שואה).

שבת 3.8, 20:00 עד 22:00

"בר גיורא" אבן גבירול 30, מתחם צוותא

Comments

comments

השאר תגובה