סטנדאפ וקומדיה השבוע – 7-1 בספטמבר

שלישי | עולה חדש מארה"ב צוחק על החיים שלו

בנג'י לוביט עשה עליה מארה"ב לישראל ב 2006. מאז הוא מתפרנס ממקצוע שאפשר להגיד שהוא לא הנפוץ ביותר בקרב מהגרים, סטנדאפיסט. מעבר לסטנדאפ המצוין שהוא עושה באנגלית שמעורבבת בה עברית רצוצה ומלאת מבטא, הוא גם פעיל בגזרת ההסברה ומשתמש ביכולת ההגשה וההנגשה שלו כדי לשקף בתפוצות את שקורה כאן בארץ על דרך של צחוקים ואנרגיות טובות. הסיפור שלו מעניין, לראות את עצמנו דרך העיניים שלו זה מעניין והופעה שלו היא לגמרי חוויה. תוכלו לראות אותו בשלישי הקרוב בתל אביב. עלות הכרטיס עומדת על 40 שקלים וניתן לרכוש כאן.

שלישי, 3.9, 20:30 עד 22:00

"My Pub" פרישמן 15, תל אביב

שלישי | זה אבא ושלושת הדובים

ירושלים חמה השבוע. מתחילים בשלישי עם ערב הסטנדאפ החמים, והפעם: "זה אבא ושלושת הדובים". מי האבא ומי הדובים? לשיפוטכם. יעלו ויבואו: גל דודו ורד – צ'ארמר-חנון-אשכנזי שניחן בגן הנחשק הזה שמרים וייבים. דניאל גורי דה לימא – כבר דובר עליו לא אחת במדור. בחור שהחומרים שלו רלוונטיים למכנה משותף רחב של קהלים. יודע לכתוב, יודע להגיש, יודע להצחיק. עוד יעלו יותם רפאלי – איש מעניין עם השקפת עולם מעניינת וחומרים מקוריים בהתאם והגר ארלוק, בחורה מלאת קסם ומצחיקה שסוגרת יופי של ליין אפ בערב הזה. הכניסה חינם!

שלישי, 3.9, מתחילים ב21:30 עד 23:30

"בסרביה" בן יהודה 34, ירושלים

חמישי | סטנדאפיסטית ומילף בכרטיס אחד

גם אם אתם עוד לא מזהים את השם, הפנים שלה בטח יראו לכם מוכרות. את מיטל אבני מכירים מפה ומשם. היא למדה בסטודיו של יורם לוינשטיין והתגלגלה בין כל מיני תפקידים קטנים. כשראתה שהפריצה לא באה מהכיוון של המשחק, החליטה לקחת יוזמה ולהתנסות בדבר שהיא הכי אוהבת וטובה בו: להצחיק. החלטה שהוכיחה את עצמה כנכונה כי מהר מאד היא מצאה את עצמה בקרו של "נשי ותהני" שאנחנו כל כך אוהבים וגם של "הישראליות". בראיון משעשע למדי שנתנה למאקו היא מספרת על הדרך שעברה מכוסית למילף. אין ספק שמשהו טוב קורה לסטנדאפ הנשי בארץ ומיטל היא לגמרי חלק מהמגמה. מחיר כרטיס עומד על 60 שקלים, ניתן להזמין כאן.

חמישי, 5.9, מתחילים ב 20:30 ועד 22:30

"סטנדאפ פקטורי" שביל המרץ 5, תל אביב

חמישי | אלי חביב בג'רוז

אלי חביב הוא בחור רב ערוצי. הוא למד משחק בסטודיו של ניסן נתיב, שיחק במחזות וסדרות, כתב וביים לתאטרון ולטלוויזיה ואם כל זה לא מספיק, אז כן, הוא גם עושה סטנדאפ. החומרים שהוא מגיש מתוקים בעיניי. הוא נוגע בדת על דרך של פרשנויות שצוחקות איתה אבל לא באמת עליה. הוא מפרק סיטואציות אפרוריות מחיי היומיום ומפיח בהן קסם וחיים. ההומור שלו עמוק, מגוון ואינטליגנטי והאישיות שלו כובשת ונעימה. חמישי הוא מגיע לתיאטרון האינקובטור, לא תפתחו את הסופ"ש במסיבת חיוכים? 45 שקלים במוקדמות, 55 במקום, 35 חיילים וסטודנטים. רוכשים כאן.

חמישי, 5.9, מתחילים ב 21:00

"תאטרון האינקובטור", בית מזיא, ירושלים

שבת | גירל פאוור להמונים

סוגרים את השבוע בקו נשי. בשבת תוכלו לראות את נועה מנור המתוקה-מתוקה במופע מלא בפקטורי. מנעד הנושאים שלה הוא רחב ומעניין, אופן ההגשה שלה שובה לחלוטין בקסם הלכאורה תמים שלה ואז היא מגיעה לחלק של חיפושי פוסטינור בהנגאובר ואתם מתוודעים לדיסוננס העמוק והמשעשע שבין קטבי האישיות שלה שמייצרים אחלה פיגומים רחבים לסטנדאפ אינטליגנטי ועשיר.כרטיס ב50 שקלים, ניתן לרכוש כאן.

שבת, 7.9, מתחילים ב 20:00 מסיימים ב 21:30

"סטנדאפ פקטורי" שביל המרץ 5, תל אביב

Comments

comments

2 תגובות

  1. למה "עשה עליה" ולא "עלה מארה"ב"? לא אוהבים עברית?

    1. כי עלה פחות מצחיק

מה חשבת?