מלון הוטל. קרדיט צילום -חורחה נובומנסקי, באדיבות כאן חינוכית
קרדיט צילום -חורחה נובומנסקי, באדיבות כאן חינוכית

משפחת כספי בכיכובם של גיא לואל, איציק כהן, דניס טל, ועוד מקבלת ביום אחד בשורה משנת חיים – הם יורשים מלון, רק שהמלון הוא ההפך הגמור ממה שהם ציפו לו.

החינוכית מסתמנת כבית ייצור לז'אנר שכמעט לא קיים בערוצים אחרים, סיטקומים ואפילו מצליחים. אמנם לא הסיטקומים הישנים עם צחוקים מוקלטים אבהל בהחלא יוצרים עניין רב, בהם "לבד בבית" ו"האחיין שלי בנץ" ועכשיו מגיע סיטקום חדש: "מלון הוטל".

התוכנית "מה תגידו" חוזרת לכאן

עדיין לא סיבה לסגור את כאן: "אבירם כץהיא קלישאה מעוצבת היטב שלא מצליחה להמריא | ביקורת סדרה

עוד עבודה לשחר חסון: ינחה בכאן שעשועון ידע בשם";האחוזון העליון"

משפחת כספי (אבא גורי, אמא אורלי, הילדים: אורי, איתן ונאיה) חיו להם חיים רגילים בפתח תקווה, עד שיום אחד בישרו להם שדודה של אורלי נפטר והוריש להם מלון בנהריה. אורלי, שרק 24 שעות לפני ההודעה ביקשה מהיקום שיזמן לה הרפתקה, משכנעת את גורי שהם צריכים לעזוב הכול, לעבור לנהריה ולנהל את המלון.

אלא שאז הם מגלים שהם לא בדיוק ירשו את מלון הבוטיק האגדי שאורלי זוכרת מילדותה, אלא מלון מוזר ומוזנח עם אינסוף תקלות מוזרות ובלתי אפשריות (למשל, ברזים שצורחים "תקווה!!!!"), אורחים דוברי אנגלית, יונה אחת אלימה במיוחד, שמסרבת לעשות צ'ק-אאוט, או קונסיירז' תמהוני (איציק כהן) וותיק במלון, שלא מבין למה מגיע לו העונש הזה. ואם זה נשמע לעם דומה למלון של פולטי, אז זה כנראה דומה.

לאורך העונה, משפחת כספי תיאלץ להתמודד עם המון אתגרים, בהם: בולען שמאיים לבלוע את המלון, אורח שחשוד בהיותו איש זאב , דבורים שהתנחלו בלובי ואישה אנגלוסקסית מבוגרת שהיא או כן, או לא, עומר אדם בתחפושת, סיירת מטכ"ל שתעצור את מסיבת ט"ו באב ועוד.

משתתפים מן המניין: איציק כהן, גיא לואל, רוני הדר, דניס טל, מעיין אייזנברג, אביב לוי, דן מישווד ורבים נוספים.

אורחים לרגע שרואים כל פגעגיא אריאלי, ליהיא גרינר, דפנה ארמוני, אסף אשתר, קווין רובין, גל זהבי, עידית טפרסון, אלכס קורקינט ועוד…

הסדרה תשודר החל מ- 6 באוגוסט, ראשון עד רביעי, בשעה 15:30 ב- כאן חינוכית ובדיגיטל

יוצרים ותסריטאים: יגאל שפירא (החפרנים, הישראלים), משה מלכה (היהודים באים)  | במאי: עופר ויצמן  | חברת ההפקה: שנהר הפקות 

Comments

comments

מה חשבת?