קופה ראשית משחק לוח

קופה ראשית – עכשיו גם משחק לוח

מדובר במשחק קוביות דמוי מונופול שמטרתו למלא את עגלת הסופר ולהשיג בנוסף מטבע של 5 ש"ח

לכבוד חג החנוכה יושק השבוע משחק קופסה חדש- לכל המשפחה על בסיס הסדרה קופה ראשית, שישווק ברשתות ובחנויות המשחקים ברחבי הארץ. 

חוקי המשחק:השחקנים צריכים למלא את עגלת הקניות שלהם במהירות ובחוכמה. הראשון שיוצא מהסופר עם עגלה מלאה- מנצח. בתורם, יטילו המתחרים את הקובייה ויתקדמו מספר משבצות בהתאם. אם ינחתו על משבצת ובה מוצר, עליהם להחליט אם לקנות את המוצר במחיר השווה לתוצאת הקובייה כפול 10 או לוותר על המוצר.אם יחליטו לקנות, עליהם לשלם לקופאי/ת הראשי/ת באמצעות הקופונים שבידיהם ולהניח את המוצר על לוח עגלת הקניות שלהם. כאשר ישלימו את המשימות, עליהם למלא את העגלה ולהשיג מטבע של 5 שקלים כדי לנצח.
המשחק מתאים לגילאי 7+.
הסדרה "קופה ראשית" החלה את דרכה בטלוויזיה החינוכית, ואף הייתה מועמדת לזכייה בפרס האמי היוקרתי. החודש גם אחד מכוכבי הסדרה הוכתר למופע החדש של ילדי הקומדיה. המשחק פותח על ידי ח.ד מובייל, בשיתוף יולי אוגוסט הפקות וכאן, תאגיד השידור הישראלי.הסדרה מתארת באופן קומי וסאטירי את היחסים היום-יומיים הנרקמים בין עובדי סניף רשת "שפע יששכר"
.בין השחקנים בסדרה שבקרוב תחודש לעונה רביעצ: קרן מור, נועה קולר, דב נבון, יניב סויסה, אמיר שורוש, דניאל סטיופין, יעקב בודו, יגאל עדיקה, אביבה נגוסה, דורית לב-ארי, רודי סעדה ורבים נוספים. את הסדרה יצרו יניב זוהר ונדב פרישמן, מביים אורן שקדי ומפיקה חברת "יולי אוגוסט הפקות

Comments

comments

מה חשבת?