מכתב אבוד פארודיה אבסורדית על בחירות מאת: יון לוק קארג'אלה | בימוי: ניקו ניתאי12/11 שלישי 20:30
סאטירה חריפה ומשעשעת על המבנה המושחת של הבחירות בחברה המודרנית. אירועי העלילה כוללים התנגשויות בין שתי מפלגות גדולות המתחרות זו בזו כשלמפלגת השלטון הנוכחית יש רוב סיכויים לזכות בכיסא הנכסף. אבל מכתב אחד לא כל כך תמים גורם לתהפוכות ומסכן את הזכייה המובטחת.הגיחוך והאבסורד של אמרות גבוהות שמאחוריהן מסתתרים החישובים הקטנוניים של כל צד. קרקס שלם של תככים ואינטריגות שאינו נופל מן המציאות. 
לידידי התיאטרון כרטיס ב-40 ש"ח
רכשו בהקדם
לעוף אל החופש קומדיה מטורפת מאת: כריסטו בוצ'ב | בימוי: ניקו ניתאי 14/11 חמישי 20:30
"כרגיל בהצגות תיאטרון קרוב ניתאי מצליח לגייס קבוצת שחקנים נלהבת מאוד… רוח קבוצתית שעולה לפעמים על גדותיה… כולם ראויים להערכה ואזכור." [הארץ]קבוצת בני אדם יוצאי דופן, שהממסד הרפואי שכח אותם במוסד נידח בהרי הבלקן, מתעוררת לחיים חדשים בזכות מתנה בלתי צפויה שנחתה עליהם מהשמיים, ומפלסת לעצמה דרך אל החופש.
המחזה בוחן את גבולות חופש הביטוי ומביא נקודת מבט חומלת ומשעשעת על תפקיד ה"משוגע" והשונה בהגשמת החלום האנושי.
המחזה זכה בפרס המחזה הטוב ביותר בתחרות הבינלאומית בבריטניה על היותו "מלא שמחה, קסום וייחודי. זהו משל קומי מלא השראה לימינו."
לידידי התיאטרון כרטיס ב-45 ש"ח
מהרו לרכוש
אדון בקבוק קומדיה מרגשת מאת: אלבר קאמי, בימוי: ניקו ניתא י16/11 מוצ"ש 20:30
חובה לראות! ניקו ניתאי ממרום גילו נותן פרשנות מצחיקה ואמיצה לחיים אחרי גיל 80קשיש בן 80 פלוס מנסה להמשיך לחיות את החיים שהוא מכיר מלאי השמחה והתוכן.הוא אפילו מתקין בביתו סל של כדורסל על מנת לעודד את ביקורי נכדיו.משפחתו הדואגת לשלומו מנסה לשכן אותו ב"דיור מוגן" והוא מצליח להתחמק בתחבולות משעשעות. בעזרת שחקנית תיאטרון רחוב והמטפלת שהביאו לו הוא יעשה הכל כדי להפוך את החיים למלאים ומצחיקים.זוהי קומדיה מטורפת על זקנה ועל יחסנו אליה. הקהל שותף לתהליך התבגרותו של אדם בן 80 ולצחוק יש הדים של חמלה והבנה.
לידידי התיאטרון כרטיס ב-35 ש"ח

Comments

comments

מה חשבת?