יש לנו טיק חדש, רוברט דה-נירו עושה סטנד-אפ, הבמאי של בלש אמיתי עושה קומדיה וליצנים מהחלל החיצון אולי חוזרים לרצוח אתכם.

 

בריטיק

רק בשבוע שעבר דיווחתי כאן על סדרה חדשה שתבוסס על גיבור העל המגוחך The Tick ועל האכזבה שפטריק וורברטון הגדול (תרתי משמע) לא ישוב לשחק את החרק הכחול הגדול. אני זוכר שאפילו כתבתי שאין תחליף לוורברטון. ובכן, השבוע אני נאלץ לאכול את המילים שלי (אולי אפילו עם כפייייייית) כי השחקן הבריטי פיטר סרפינוביץ' לוהק לתפקיד הראשי השבוע. פיטר סרפינוביץ' התחיל את הקריירה שלו בדיבוב דמותו של דארת׳ מול ב״אימת הפנטום״ אבל מאז השתמש בקול העמוק להפליא שלו בעיקר בתפקידים קומיים מעולים בסרטים כמו ״מת על המתים״ ו״שומרי הגלאקסיה״ ומגוון סיטקומים בריטים. הוא מושלם לתפקיד הילד הדביל שתקוע בגוף של גיבור על. לעזאזל איתכם, החלטות ליהוק טובות שגורמות לי לצאת טמבל!

מקור: The AV Club

אר יו ג׳וקינג טו מי

רוברט דה-נירו הוא שחקן מתודי. הוא למד איגרוף בשביל ״השור הזועם״ , למד סיציליאנית בשביל ״הסנדק 2״ ולמד להיות לא מצחיק בשביל ״סבא בהפרעה״. אבל כדי להתכונן לסרט החדש שלו ״The Comedian״ דה-נירו הולך לעשות דבר הרבה יותר קשה ונוראי: סטנד-אפ. דה-נירו כבר שיחק קומיקאי בסרט האגדי ״מלך הקומדיה״ אבל כנראה שהוא לוקח את התפקיד החדש הזה, בסרט שנכתב על ידי הרואסטר ג׳ף רוס, הרבה יותר ברצינות מאשר סתם איזה סרט של סקורסזה. רוס יכתוב גם את הבדיחות לסט של דה-נירו, שיהיה עניין חד פעמי במועדון בניו-יורק. לא הרבה אנשים יודעים אבל עמית איצקר גם התחיל לעשות סטנד-אפ כי הוא קיבל תפקיד של סטנד-אפיסט בסדרת רשת.

מקור: The Verge

ג׳ונה המניאק

אחת הסדרות הקומיות הכי מצחיקות של 2014 הייתה ללא ספק העונה הראשונה של ״בלש אמיתי״. הסצנה הזאתי עם האישה המתה עם הקרניים על הראש? קורע. והקטע הזה שהם מראים לאיש הזה את הקלטת עם אונס הילדים? זהב קומי. במאי הסדרה, קארי פוקונאגה, יביא את כישורי בימוי הסלאפסטיק שלו ל-Maniac, ״קומדיה שחורה״ חדשה לנטפליקס בכיכובם של ג׳ונה היל ואמה סטון. הסדרה מבוססת על סדרה נורווגית ועוסקת באדם שמאושפז במחלקה פסיכיאטרית ובורח לעולם פנטזיה משלו. איזה צחוקים עם הפוקונאגה הזה!

מקור:  Splitsider

killer-klowns-from-outer-space-fat-clown-creepy-scary-gun

ליצן קטן נחמד

שנות השמונים היו עידן נפלא לסרטי אימה קומיים מוזרים. רוצה לעשות סרט על תאום סיאמי מופרד רצחני? יאללה! רוצה לעשות סרט על מצרך מזון חדשני שאוכל אנשים מבפנים? קדימה! זה שנות השמונים, אנחנו על יותר מדי קוק מכדי שיהיה אכפת לנו! אחד מהסרטים היותר מוזרים מאלה היה Killer Klowns from Outer Space, שסיפר על…. נחשו. הסרט נוצר על ידי שלישיית האחים צ׳יודו שעשו אפקטים מיוחדים ואנימציית סטופ-מושi בשביל סרטים כמו ״טים אמריקה״, ״ההרפתקה הגדולה של פי-ווי״ ועוד, אז הסרט לפחות נראה מגניב. וכנראה שזה מספיק בשביל לעשות עוד, כי השבוע סטיבן צ׳יודו הודיע על הרצון שלו לעשות מה שהוא קורא ״ריקוול״, יענו רימייק שהוא גם סיקוול, והרי אין דבר שעומד בפני הרצון חוץ מהכול. אני מקווה להופעת אורח של הרוח של ג׳ון וויין גייסי.

מקור: Slash Film

 

Comments

comments

מה חשבת?