המונולוג הפנימי של הסטנדאפיסט שעלה אחרי לואי סי קיי

לואי סי קיי הופיע השבוע לראשונה אחרי הפרשה ומערכת ילדי הקומדיה מביאה לכם את המונולוג הפנימי של הסטנדאפיסט שהופיע אחריו.

 

השבוע לואי סי קיי, הסטנדאפיסט המוערך והמאונן הסדרתי, עשה את ההופעה הראשונה שלו מאז שהודה בכמה וכמה מקרים שבהם אונן מול נשים, ואף לעיתים מנע מהן לצאת מהחדר בזמן שעשה זאת. סי קיי הפתיע השבוע את הקהל במועדון ה״קומדי סלר״ האגדי בהופעה קצרה, ולמרות שזכה לאהדה מהגברים בקהל, נשים שהיו בהופעה תיארו אותה כלא נוחה ומאיימת. בכתבה באתר Vulture, סיפרה אחת הנשים שסי קיי אף סיפר בדיחה על משרוקיות אונס שגרמה לכולם להרגיש לא בנוח. מאז ההופעה הרבה אנשים בטוויטר דחו את נסיון הקאמבק הזה, שקרה בלי שסי קיי שילם מחיר אמיתי על מה שעשה או אפילו התנצל כמו שצריך, ואתר The Onion כתב כמה וכמה כותרות שנונות על המקרה. אבל פה ב״ילדי הקומדיה״ אנחנו מחויבים להביא לכם יותר, ולכן אנחנו מביאים לכם באופן בלעדי את המונולוג הפנימי של הקומיקאי שהופיע אחרי לואי סי קיי, באותו הערב:

אוקי, תירגע. זה הרגע שלך. פעם ראשונה ב״קומדי סלר״. זאת הזדמנות גדולה, אל תפשל! התאמנת בבמות פתוחות בכל העיר הזאת ועכשיו הרגע הגדול הגיע. רק עוד מופיע אחד ואז אתה. הם אמרו שזה איזה אורח גדול, אבל אל תפחד. לא משנה כמה הוא יהיה מצחיק, אתה תעלה אחר-כך ותופיע הכי טוב שאתה יכול.

אז מי זה? שאפל? רוק? סיינפלד? הנה הוא עולה. קירח… קצת ג׳ינג׳י… רגע, זה…

פאק! פאק! פאק! לואי סי קיי?! מה לעזאזל קורה פה? מה עוד הולך לקרות? ביל קוסבי הולך לעשות סט בהפתעה? וודי אלן הולך לנגן בכינור? הארווי וויינסטיין הולך לדבר על אסטרטגיות עסקיות?! אוקי תירגע. הם ישנאו אותו, ואז אתה תבוא עם הבדיחות שלך על סטארבאקס וטינדר ותציל את הערב.

בוא נשמע מה הוא הולך להגיד? בכל זאת, קצת מסקרן. אני לא ממש מצליח לשמוע כלום. אני שומע רק… מחיאות כפיים? זה… תשואות? שמעתי עכשיו מישהו צועק ״טוב לראות אותך שוב״? וואט דה פאק?

בוא נציץ רגע לקהל. אוקי, אני רואה הרבה גברים מחייכים. מוחאים כפיים. והנשים… לא ראיתי כל-כך הרבה מבטים לא נוחים מאז הסטנדאפ הראשון שלי. הן נראות כאילו הן ממש רוצות לצאת מכאן. יכול להיות… יכול להיות שהזין שלו בחוץ עכשיו? לא, הוא לא היה עושה את זה. נכון?

איזה בדיחות הוא מספר? אוקי, הוא מתחיל בדיחה על הביטוי Clean as a whistle. נשמע בטוח. משהו חביב, לא פוגעני מדי. רגע… הוא מדבר על… משרוקיות אונס?!

מה הבעיה שלך?! למה, אחרי שהואשמת והודת בחשיפה שלך מול נשים, שתעשה בדיחה על אונס? אתה אידיוט? זה כמו שטוניה הארדינג הייתה עולה לקרח עם לום ביד!

אוקי, תירגע… בכל זאת. זה שעשית משהו רע לא אומר שאתה צריך להיות מגורש לנצח מהחברה. הוא התנצל. למרות ש… זו הייתה התנצלות די גרועה שבה הוא בעיקר החמיא לעצמו ודיבר על איך הנשים האלה העריצו אותו. אבל… הוא כאן לקח הפסקה ארוכה. הפסקה שבה הוא פשוט נשאר בבית עם כל הכסף שלו ולא שילם שום מחיר על מה שהוא עשה. כאילו, הוא לא אמור לעמוד למשפט או משהו? איך החוקים האלה עובדים בכלל?

אני מתחיל לחשוב שעולם הסטנדאפ הוא אולי מקום בעייתי לנשים. אולי צריך לעשות שינויים גדולים בסביבה הזאת מעבר רק לאנשים מפורסמים כמו סי קיי. כאילו יש כל-כך הרבה סטנדאפיסטים שמואשמים בדברים נוראיים, אולי יש איזו סיבה לזה…

רגע! הוא גמר! כלומר… הוא סיים את הסט! עכשיו ההזדמנות שלי! אוקי, תתחיל עם הבדיחה החזקה שלך. על טינדר.

״הי! מכירים את זה שאתם שולחים למישהי דיק פיק והיא לא עונה?״

                

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Comments

comments

מה חשבת?