פול פיג מפיק קומדיה על דוגמניות בשלג, טילדה סווינטון תככב בעיבוד לספר קלאסי, קארפול קריוקי תהרוג את הקומדיה וגרסה אמריקאית ל"פיפ שואו"

 

נשים קרות

עכשיו אחרי שיצא ״מכסחות השדים״, גרסה לאחד מהסרטים הכי חשובים בהיסטוריה של הקולנוע, והעולם עוד לא התפוצץ, לבמאי פול פיג יש פרוייקטים נוספים. בנוסף לבימוי קומדיית האם ובת של איימי שומר וגולדי הון, פיג הודיע השבוע שיפיק סרט בשם Supermodel Snowpocalaypse שיספר את הסיפור האמיתי של חבורת דוגמניות ואנשי אופנה שנתקעו בסופת שלג בצ׳ילה. נראה שאולי הפעם הוא לא יכול לדחוף את מלידה מקארת׳י לשם, או שאולי זו תהיה הבדיחה שהיא דוגמנית שמנה ואופס היא נפלה! חחחחחחח

מקור: Variety

הדודה טילדה

ואם כבר מדברים על אנשים שהיו מעורבים ב״מסיבת רווקות״, אחת מכותבות הסרט, אני מומולו, עובדת על עיבוד חדש לספרו של פטריק דניס Auntie Mame בכיכובה של טילדה סווינטון בתור הדוב הטיטולרית. הספר שכבר עובד לשני סרטים, אחד בכיכובה של לוסיל בול, מספר על נער שגר עם דודתו האקסצנטרית ועל ההרפתקאות שהוא עובר. סווינטון בהחלט אקסצנטרית, ולמרות היותה שחקנית רצינית, הייתה מאוד מצחיקה בסרטים כמו ״רכבת הקרח״ ו״אסון מהלך״ עם איימי שומר.

מקור: The AV Club

הסוף

מצטערי לבשר לכם את זה, קוראים יקרים, אבל כל הדבר הזה של הקומדיה הולך להיגמר עוד מעט. את כל הדברים המצחיקים והכתובים היטב יחליפו סלבס שפשוט עושים דברים. זה התחיל עם תכניות הלייט נייט האמריקאיות שפעם היו מקום לשיחות שנונות וכעת הם פשוט תירוץ לג׳ימי פאלון לשחק עם מפורסמים. זה המשיך עם הפיכתה של הפינה המטופשת ״ליפסינק באטל״ לתוכנית טלוויזיה ועכשיו גם פינת ה״קארפול קריוקי״, חסרת התועלת של ג׳יימס קורדן, הולכת להפוך לתכנית משל עצמה. בואו נתחיל לארוז את הדברים.

מקור: The Hollywood Reporter

YPTLlfhR90X1xkXU7kf-s3fdOIyEtIBKJTHMNibvJXA

פיפ פיפ

ההיסטוריה של עיבודים אמריקאים לסדרות בריטיות היא ארוכה ומגוונת: היו הצלחות כמו "המשרד" וכשלונות כמו הגרסה האמריקאית ל-The IT Crowd שלא הצליחה לעבור את שלב הפיילוט. עכשיו עוד קלאסיקה בריטית תעבור את המסע הזה, עם עיבוד שהוכרז ל"פיפ שואו" הקומדיה האהובה בכיכובם של דייויד מיטשל ורוברט ווב שמספרת על חייהם העצובים של שני גברים בריטים והדברים הנוראים שקורים להם. בטח האמריקאים האלה יעשו את זה לא עצוב מספיק, שוב!

מקור: The Verge

Comments

comments

מה חשבת?