יוצר נפוליאון דינמייט עושה סרט המשך ל-Shanghai Noon משום מה וסדרות חדשות על חנויות דונאטס, התבגרות ופאולה עבדול

 

הפתעת שנגחאי

זוכרים את קומדיית הפעולה משנת 2000 Shanghai Noon בכיכובם של ג'קי צ'אן ואוון ווילסון? לא? מה עם סרט ההמשך שלה מ-2003 Shanghai Nights? גם לא? טוב, נשמע שזה זמן מעולה לעשות סרט המשך! מה הוליווד אמורה לעשות? להמציא רעיון חדש? ולמה שלא ניקח את ג'רד הס, האיש שהביא לנו את "נפוליאון דינמייט" לביים, כדי שהסרט יהיה שילוב מושלם של מצחיק ומביך? (טוב, להגנתו של הס יש לו ניסיון בכתיבת סצנות אומניות לחימה). ווילסון וצ'אן עדיין לא הסכימו לחזור ל…סדרת סרטים, אני מניח. אבל למה שלא ירצו לחזור לתפקידים הכה אהובים האלו?

מקור: The AV Club

I do… Nut

אולי שמעתם לאחרונה בקהילת הקומדיה את השם ג'רמיין פאולר. אולי לא, לא יודע, אני לא עוקב אחריכם ולא יודע מה אתם שומעים. פאולר הוא קומיקאי צעיר ועולה שהופיע לאחרונה בתכניות אורח שונות ומקבל הרבה באזז, ועכשיו זוכה לסדרה משלו. על דונאטס! ממממ…. דונאטס…. פאולר יככב בסדרה Superior Donuts בתור עובד בחנות דונאטס שמתמודד עם הלקוחות השונים והמשונים יחד עם הבוס שלו שיגולם על ידי ג'אד הירש מ"טקסי" (כן, הוא עדיין חי). עוד תככב בסדרה השחקנית קייטי סגל, שזכורה לכולנו בתור פג באנדי מ"נשואים פלוס" ולילה מ"פיוצ'רמה". היא תשחק שוטרת שבאה הרבה לחנות, למרות שאין לי מושג מה שוטרת עושה בחנות דונאטס.

מקור: Deadline

7c1338b355630248da84135d6108dfd5

שנות הקסאמק

זוכרים את הילד החמוד משנות הקסם? אני לא, אני צעיר, הסדרה הזו הייתה הרבה לפני שנולדתי. בכל מקרה זה היה פרד סאבאג', שאחרי שהפסיק להיות ילד, התחיל קריירה די מצליחה כבמאי טלווזיה עם בימוי של פרקים של סדרות דיסני ו"פילדלפיה זורחת". השנה היתה לו הזדמנות לחזור למשחק, עם הסיטקום The Grinder שבו הוא כיכב יחד עם רוב לאו, אך למרות ביקורות מעולות הסדרה בוטלה. אז סאבאג' חוזר לבימוי עם סדרה חדשה בז'אנר שהוא מבין בו, קומדיית נעורים נוסטלגית. הקומדייה שמופקת על ידי יוצרת Fresh Off The Boat ננטצ'ה קאהן ונוצרה על ידי קורטני קאנג שכתבה בשביל Fresh Off The Boat ו"איך פגשתי את אמא", תבוסס על חייה של קאנג בתור ילדה מתבגרת ממוצא מעורב בפרברים של פילדלפיה וחלומה להיות מעודדת של הלייקרס כמו האלילה שלה פאולה עבדול. שזה במקרה גם סיפור החיים שלי.

מקור: Deadline

 

Comments

comments

מה חשבת?