לבד בבית. צילום דניאל פלג

הסיטקום לילדים בכיכוב שחר חסון, עדי אשכנזי ויוסי מרשק חוזרת לעונה שלישית עם אורח מפתיע

הסיטקום "לבד בבית" חוזרת לעונה שלישית. מדובר בסדרה שזכתה, לפי דיווחי כאן, ללמעלה מ-85 מיליון צפיות בכיכוב עדי אשכנזי, יוסי מרשק, שחר חסון ועוד. עלילת העונה השלישית מתחילה כשמשפחת צור נאלצת להתמודד עם נזקי הקורונה ושיפוץ  הבית, יצא משליטה. נתי ודודי נקלעים למשבר כלכלי שפוגע ברווחת המשפחה, ולמרבה המזל נתי (עדי אשכנזי) מקבלת הצעת עבודה אטרקטיבית. החיסרון הקטן בהצעה הוא שהעבודה מצריכה רילוקיישן זמני. דודי (יוסי מרשק) מצטרף אליה והשניים נוסעים ל- 3 חודשים לצ'ילה שבדרום אמריקה. הילדים: מיקה, איה רוני ונבו (נטע רוט, אופק בן מאיר, קאי פקר, וירין אורון) כולל, כמובן, הדוד זעתר (שחר חסון) נאלצים להישאר שוב לבד בבית.

פרומו

קראו עוד:

סטנדאפ בבית – טיפים

עוד עבודה לשחר חסון: ינחה בכאן שעשועון ידע בשם ";האחוזון העליו"ן

;

בעונה החדשה זעתר מגלה שהפסיקו לייצר את החטיף האהוב עליו ויוצא למאבק. נבו מנסה לעזור לאיה, שמתקשה למחוק תמונות של עצמה מהמחשב, מיקה מעודדת את זעתר להגשים את חלום ילדותו- להיות סטנדאפיסט, רוני מנסה להילחם במנהג של נתי, להשוות את עצמו כל הזמן לילד המוצלח של הכיתה, מיקה מתחילה לשדר פודקאסט ומתקשה להשיג מאזינים, זעתר מלמד את פלוטניק כיצד להצליח עם בנות המין היפהו עוד המון התרחשויות מפתיעות שיכולות לקרות רק כשנשארים לבד בבית…

להרשמה לניזולטר:

בעונה החדשה יופיעו גם כמה אורחים מפתיעים, ובראשם ראמזי (אמיר שורוש) באותה דמות מקופה ראשית, וכן הדר לוי, דורית לב ארי, עמי אנידג'ר, ירדן ג'רבי, אמיר שורוש (בתפקיד ראמזי) ומאיה ורטהיימר.

יוצרי הסדרה: יניב זוהר ונדב פרישמן  | במאית: נטלי מרכוס  | חברת ההפקה: ענני סטודיו

מתי ? – העונה החדשה תשודר החל  מ-2 ביולי, ראשון עד רביעי, בשעה 15:30 ב- כאן חינוכית ובדיגיטל וכן בנטפליקס מספטמבר

Comments

comments

מה חשבת?