משחקי לוח מצחקים

משחקי לוח מצחיקים- יש חיה כזאת!

היום נדבר קצת על משחקי לוח מצחיקים, כאלו שמזכירים את הילדות, לאחר שכבר דיווחנו על השקת משחק לוח של קופה ראשית. אישית וקצת יותר בכנות, זה מזכיר את הילדות של אלו שלהורים שלהם לא היה כסף לקנות להם נינטנדו, מחשב או כל דבר אחר שמתחבר למסך ואפשר לשחק בו עם חברים. גם אם חשבתם שעידן משחקי הלוח נגמר בגיל הגן, אז היכונו להפתעה!
בחרתי 3 משחקים משעשעים:


אלו שלושת משחקי הלוח המצחיקים ביותר שמצאתי, נורא רציתי לכתוב על משחקים תוצרת הארץ, אבל מצאתי רק משחקיo לילדים או למבוגרים סוטים (מסתבר שאין שום דבר באמצע).

קראו עוד:

המשחקים הכי מצחיקים

קופה ראשית – עכשיו גם משחק לוח

קומדיות ישראליות 2021 –  3 קומדיות בולטות

מונופול לוזרים


מונופול לוזרים הוא גרסה יותר חדשנית של המונופול המוכר והאהוב. מסתבר שיש לו בערך 500 גרסאות (הלוואי שהייתי צוחק). המשחק הזה מחקה את החיים האמיתיים בצורה הרבה יותר ריאלית. לדוגמא: בכל פעם שצריך לבצע פעולה חסרת תועלת ולא כייפית בעליל- לשלם מיסים, שכר דירה, חובות ועוד לא מעט דברים מהנים שכולנו בורחים מהם כמו מאש. אחרי כל אירוע כזה אתם מקבלים אסימון לוזר. אחרי שמקבלים ארבעה אסימוני לוזר, אפשר להפוך למר מונופול. כן הופכים לבחור הזקן – ע"ע הפדופיל שמופיע על עטיפת המשחק. מצד אחד, לרכוש נכסים כאילו אתה טייקון זאת דרך נורא מצחיקה להעביר בה ערב, מצד שני גם להכניס את החברים שלך לחובות עתק זה כיף לא נורמלי. לסיכום זהו משחק כייפי שאפשר להיכנס בו לחובות בלי לחכות להוצאה לפועל.
כמה דברים קטנים שצריך לדעת על המשחק- מתאים ל-2 עד 6 משתתפים, לרשותכם עומדות קוביות וקלפים (בדומה למונופול הרגיל). המשחק מסתיים ברגע שכל הנכסים נרכשו (אז כולם חוזרים לדרך צלחה). בדיוק כמו במציאות- המנצח הוא מי שיש לו הכי הרבה כסף בסוף.

מונופול לוזרים
מונופול לוזרים

Redneck Life


אמרו לי לכתוב על משחקי לוח מצחיקים, אז הגעתי עד לחלקים המטונפים ביותר של אמריקה.
במשחק Redneck Life אתם למעשה מנהלים את חייו של רדנק, הטלת הקובייה תקבע את הציון שתקבלו בבית הספר ומשם הדרך להיות חובב נשק, בירה ופיק אפ טראק היא קצרה במיוחד. במהלך המשחק תגלו עוד קצת על עולמם הביזארי של הרדנקים החל בחתונה בגיל צעיר ועד לקטטות עם קרובי משפחה (זהו כנראה משחק הלוח היחידי שבו הדמות שבחרתo מאבדת שיניים). אז איך מנצחים? מי שמחזיק בכמות השיניים הגדולה ביותר בסוף המשחק זוכה להיות המנצח ורדנק השנה, זאת אומרת בערך. בכמה מילים – להכיר אנשים מופרעים שהם לא ישראליים זאת חוויה מצחיקה למדי. אישית אני מחכה לגרסה הישראלית, כנראה שהיא תכלול תאונה בכביש ודקירות לאחר הטלת הקובייה הראשונה. המשחק מתאים במיוחד לערבי שתייה, כאלו שבהם אתם מארחים חבר או חברה אמריקאית ובא לכם להביך אותו.

redneck life

Stupid Deaths

להרשמה לניוזלטר:


יוצרי המשחק Stupid Deaths חשבו על הרעיון הבא: כל כך הרבה אנשים ידועים מתו בצורה ביזארית ולא הגיונית, אבל כל כך מעט אנשים יודעים איך זה קרה. מכאן נולד לו המשחק. אתם צריכים לדעת מהי סיבת המוות, האם היא אמיתית או פיקטיבית?  אתם צריכים להגיע לכמה שיותר תשובות נכונות לפני שמלאך המוות יגיע אליכם.
יש אסימונים רגילים ויש כאלו שיתנו לכם חסינות, למשחק יש קצב מעניין, גם אם קצת מורבידי.
רק למקרה ששאלתם, במשחק אין כמעט דמויות היסטוריות ישראליות, אבל הוא עדיין די מצחיק, מסתבר שלשבת ערב שלם ולדון במוות של אנשים אחרים זאת חוויה מרנינה. המשחק מתאים במיוחד למבוגרים, היות ולילדים חסר ידע היסטורי והבנה לגבי מהו בעצם מוות.
המשחק מתאים לעד 6 שחקנים, רצוי מגיל 12 ומעלה. איך מנצחים? מגיעים למספר התשובות הנכונות הגבוה ביותר לקלפי השאלות. ליתר דיוק בכל פעם שתטעו הקלף של מלאך המוות יתקרב אליכם, בכל פעם שחקן אחר נופל לזרועותיו.

Stupid deaths
Stupid Deathsלסיכום – אפשר לראות שאפשר להעביר ערב שלם בלי להדליק את המחשב או הטלפון, גם אני הייתי בטוח שמשחקי לוח מצחיקים זה דבר שעבר מן העולם. אבל מסתבר שיש לזה עדיין קהל לא קטן. נכון זה לא מתאים לכל ערב ולכל קבוצה. אבל אם אתם כבר חושבים על משחק לוח מצחיק, כזה שבאמת יגרום לכולם להנות מערב מהנה ללא הסחות הדעת. אז לדעתי הצנועה כל אחד מן המשחקים הללו יעשה את העבודה.

להזמנת מופע סטנדאפ או הרצאה:

דרור, 0547454667

[email protected]

Comments

comments

מה חשבת?