אורי חזקיה סטנדאפ

סטנדאפ וקומדיה השבוע 22/9 – 29/9

רווקות ישראל פורקות כל עול לקראת חרדת החגים, ספוקן וורד וסטנדאפ ראש בראש, אורי חזקיה מרים לנתניה, צחי חזן מדרים לבאר שבע וחבורה של אשכנזים עושים צרות לאמא שלהם. יאללה בלאגן!

שני | מחווה לחרדת חגים של רווקות

אווירת החגים הממשמשת ובאה מייצרת אצל רווקות רבות מרמור ובחלק מהמקרים אף חרדה בדבר השינה באלכסון. החברות הגאונות שלנו מהליין "נשי ותהני" הקדישו ערב שלם לתמה הזאת, ובצדק. רווקות ממורמרות זה אחלה של חומר גלם לסטנדאפ. במסגרת הליין אפ של השבוע תזכו בפנינות חכמתן של האמזונות הבאות: חגית גינזבורג, מור חן, טל מיכלוביץ', אופיר סגרסקי, רונה נבון, מיטל שפירו, לימור דהאן וחגית ויינר. התענוג המפוקפק יעלה לכם.ן 45 שקלים במכירה מוקדמת ו55 בקופות. ניתן לרכוש כאן.

שני, 23.9, מתחילים ב21:00, פתיחת דלתות 20:00

"אוזןבר" קינג ג'ורג' 48, ת"א

חמישי | ספוקן וורד, סטנדאפ ומה שביניהם

בשבוע שעבר המלצתי כאן על הצגה שכתובה בלשון "השירה המדוברת" או בשמה הלועזי, ספוקן וורד. כעת שכבר קיבלתם טבילת אש לז'אנר, אתם מוכנים לשיגור רשמי לערב ספוקן וורד שיעיף לכם ת'פוני. גולת הכותרת של ה"ספוקן מיש מש" היא התנגשות חזיתית בין סטנדאפ וספוקן שחד משמעית מייצרת שלם שעולה על סך חלקיו. החומרים שיוגשו יחלשו על מגוון סגנונות ונושאים כמו למשל פוליטיקה, סאטירה, ההתמודדות האישית של הדוברים עם חיי היומיום שלהם ובקיצור כל מה שאקטואלי בחיי הפרט ובחיי הכלל של החברה הישראלית. האמנים שיככבו בערב הזה הם: הדס מושל, תום אורבך, מתן וייסמן, דידי קורקוס ורון ביגמן. את הערב ינחה יונתן גרובר. הערב מופק במסגרת המיזם החברתי המעניין "בליץ" שעיקרו הנגשת תוכן וידע מעולמות החינוך והתרבות לכל קצוות האוכלוסייה הישראלית. תוכלו לקרוא עוד עליהם כאן. כרטיס לאירוע יעלה לכם 40 ש"ח ואת הרכישה ניתן לבצע כאן.

חמישי, 26.9, פתיחת דלתות 19:30, מתחילים ב20:30

"פולי", רוטשילד 60, תל אביב

חמישי | אורי חזקיה בנתניה

את אורי חזקיה אין צורך להציג. אחד מהכוכבים העקביים והאהובים ביותר בשמי הסטנדאפ הישראלי. כבר מההופעות הראשונות שלו אי שם בתחילת המילניום (כמו "יומטוב" המיתולוגי למשל) סומן אורי חזקיה כטאלנט מבטיח. לימים הוא הגשים את כל ההבטחות שניבאו עבורו עם קריירה יציבה שהשאירה אותו בתודעת הציבור באופן עקבי ורציף מזה שני עשורים כמעט. הוא היה אחד הפאנליסטים המוצלחים ב"מועדון לילה" וב"צחוק מעבודה", הוא שיחק בסרטי קולנוע, שידר ברדיו ובקיצור, עשה לעצמו ולאחרים הרבה שמח. השבוע הוא מגיע לנתניה וזאת הזדמנות מצוינת להתרענן במופע של סטנדאפיסט מנוסה שיזכיר לכם איך המקצוענים עושים את זה. מחיר כרטיס הנו 119 שקלים ותוכלו לרכוש אותו כאן.

חמישי, 26.9, מתחילים ב 21:30

"היכל התרבות ע"ש אריק אינשטיין" בני ברמן 6, נתניה

חמישי | צחי חזן בבאר שבע

צחי חזן הוא סטנדאפיסט מצחיק ושחקן שרובכם כנראה כבר נתקלתם בו. הוא עשה תפקיד קטן ב"צומת מילר", הוא נמנה עם הקאסט המעולה של "מופע שנות השמונים", הוא כיכב בתכנית הרדיו "דידי לוקאלי" של דידי הררי ועוד כל מיני תפקידים קומיים שובים ומוצלחים. חזן הוא סוהר לשעבר והוא לא מפחד להשתמש בחוויות שלו מהכלא כחומר גלם (מעולה) להופעות. באופן כללי הוא לא בוחל ומרגיש מאד בנוח לפתוח על הבמה את הכל. העבודה כסוהר, הילדות הלא פשוטה בצפת, אתגרי הנישואין (שבכללם מעבר לשדרות שנכפה עליו), צבא, כסף, מדינה ועוד. מנעד רחב ובוגר של סטנדאפיסט בשל שיעניק לכם אתנחתא חמה וכיפית ומנה הגונה של צחוקים שיעשו לכם טוב ללב. כרטיס יעלה לכם 65 שקלים, ניתן לרכוש כאן.

חמישי, 26.9, מתחילים ב 21:30

"קוקה בר", ארלוזורוב 50, באר שבע

מוצ"ש | חמישה רווקים אשכנזים נפגשים לישיבה ועושים מזה מופע סטנדאפ

"האשכנזים" הוא מופע שהתחיל מישיבות אל תוך הלילה בדירותיהם של חמישה סטנדאפיסטים רווקים צעירים ו…אשכנזים, שהתמודדו עם אתגרי חייהם בדרך הכי טובה שהם מכירים: הרבה הומור (ומעט טקט). באקט יזמי מהמם הם אספו וחיברו את הדאחקות הפנימיות שלהם, ערכו אותן לכדי מופע שלם והגישו לקהל שבלע בשקיקה. המופע שהתחיל ב'צוותא' ובסופו של דבר עלה בכל הארץ כעת עולה בפעם האחרונה בהחלט לדברי החמישייה ובאותו המקום שהכל התחיל. אחלה של סגירת מעגל עבורם. ההומור של "האשכנזים" יגע עמוק בלב של כל אשכנזייה ואשכנזי אבל לא רק. אין מזרחי שלא ישב אצל חבר אשכנזי בבית ונחרד לנוכח אותם הרפרנסים שמהווים האורים והתומים של החומרים של "האשכנזים". אימהות אשכנזיות: התופעה, אקסיות יזיזות ונשים בתפקידי מפתח, קצת פוליטיקה, קצת דיאטות וקצת מהכל בעצם. כרטיס במוקדמות יעלה לכם 85 ובמקום המחיר יעמוד על 100 ש"ח. ניתן לרכוש כאן.

שבת, 28.9, מתחילים ב 21:00

"צוותא" אבן גבירול 30, לונדון מיניסטר, תל אביב

Comments

comments

מה חשבת?