פורעי חוק עונה שנייה

קומדייית הפשע פורעי חוק, קומדיית המד"ב תושב חוץ והסיטקום לילדים הכל טוב – קומדיות ב-yes באוגוסט

אוגוסט הגיע ואיתו עונות חדשות לקומדיות האהובות, עונה שנייה לפורעי חוק שתהיה רק ב-VOD, חלק שני לעונה השנייה של תושב חוץ וסיטקום חדש לילדים.

פורעי חוק 2 

החל מה- 10/08 בבינג' ב- yes VOD

קומדיית פשע שיצר סטיבן מרצ'נט ("המשרד", "ניצבים") לצד התסריטאי והמפיק האמריקאי אלג'ין ג'יימס עבור ה-BBC ואמזון, בכיכובם של השחקן כריסטופר ווקן ("צייד הצבאים", "תפוס אותי אם תוכל"), דארן בויד ("להרוג את איב") ומרצ'נט עצמו. 

הסדרה מתרחשת בבריסטול ועוקבת אחר שבעה אנשים זרים משכבות שונות באוכלוסייה, שנאלצים להשלים זה לצד זה עונש של עבודות שירות בעקבות פשעים שביצעו. מצבם משתנה כשהם מוצאים תיק מלא בכסף ואינם יודעים שכמה אנשים רעים מאוד מחפשים אותו. 

העונה השניה של הסדרה מתחילה בנקודה שבה הסתיימה הראשונה. לקבוצת פורעי החוק עדיין יש זמן לרצות את עונשם – אבל עכשיו הם חייבים להתמודד עם ההשלכות של מעשיהם. 

כל פרקי העונה עולים ל-VOD בבינג' 

תושב חוץ 2 חלק ב' 

החל מה-11/08 ב- yes VOD 

חלק שני לעונה השנייה של סדרת המדע הבדיוני הקומית.

הארי עדיין תקוע על כדור הארץ. שם הוא מתמודד עם השינוי בתוכו וההחלטה שלו לא לחסל את האנושות. כעת הוא יצור מתוקן, שרוצה להגן על האנשים שפעם רצה להרוג. ככל שהוא מתמקם יותר בצורתו האנושית ומתחיל להרגיש את המגוון הרחב של רגשות שבני האדם נאבקים בהם, הזהות החייזרית שלו מתחילה לדעוך. 

במהלך העונה הארי ואסטה (שרה טומקו) יוצאים להרפתקה בניו יורק ושרה תכיר לו דמות שבסופו של דבר הוא יחשיב כמשפחה. בזמן שהם חוקרים את ה"תפוח הגדול", בעיירה פיישנס, השריף מייק (קורי ריינולדס, "המפענחת") וסגניתו ליב (אליזבת בואן) מנסים לפענח את ההעלמות המסתורית ומותו של סם הודג'. 

הכל טוב!

החל מה-08/08, ב – yes VOD KIDS, רק לילדי yes ו-STINGTV ובערוץ הופ!

סיטקום ייחודי וראשון מסוגו לילדים צעירים ולכל המשפחה.

במהדורת החדשות "הכל טוב!", כל מהדורה היא נס.

הכתבים – אח ואחות תאומים בתחרות מתמדת, החזאי – רוצה להגיש הרבה יותר מתחזית, מוניק המאפרת הכי צבעונית בטלוויזיה ועמי מגיש המהדורה הראשי שהוא היסטרי ולחוץ, ויודע בכישרון רב לקחת את כל הבלגן- ולהפוך אותו לבלגן גדול יותר… מזל שיש את מיקה, בתו הצעירה של עמי, שבדרכה המיוחדת דואגת לסדר את העניינים.  

התוכנית מאפשרת הצצה לעולם המבוגרים שהכל משתבש להם למרות כוונותיהם הטובות. בדיחות, חידודי לשון ודמויות מוטרפות. אבל לא פחות לקח ומוסר השכל באמצעות רגש והזדהות.

הצופים הצעירים שנחשפו בשנה האחרונה יותר מתמיד לעולם החדשות ייהנו מהצצה אל אחורי ולפני הקלעים של החדשות ויגלו שם עולם הפוך – מהדורת החדשות שנראית בטלוויזיה עניין רציני מתגלה כמקום מבולגן, מבולבל מלא בבעיות ומשברים (שבאופן מפתיע דומות מאוד לבעיות שהילדים מכירים מחיי היומיום שלהם), בעיות שהגדולים רק מסבכים יותר ויותר. 

אבל בחיים כמו בחיים, נדרשים רק שיתוף פעולה, אמת, התמדה, הקשבה, רצון טוב וחברות כדי להצליח לפתור כל בעיה.

כתיבת הסדרה לוותה על ידי הפסיכולוג ד"ר אריק טאיב.

Comments

comments

השאר תגובה