יוסי גבני

סטנדאפ וקומדיה השבוע, 18.8-25.8

אירועי קומדיה בשבוע הקרוב
מאת נוי טמרקין

ראשון | גרוש וממורמר בקטע טוב

צח רוקח הוא גרוש ממורמר עם חוש הומור מפותח. מדובר בבחור חמוד מאד ותוסס מאד שמתוך החומרים שלו אפשר לזהות את הניגודים המעניינים שבסיס אישיותו העשירה. משהו אשכנזי מובהק לצד משהו מזרחי מושרש. משהו תל אביבי ברור לצד פרובינציאליות מתגנבת. משהו עדכני וצעיר לצד משהו בוגר יותר. ניכר כי מדובר בפרי יצירה של מי שכבר עבר כברת דרך בחיים אבל האנרגיות שלו הן אנרגיות של ילד. שילובים שמשחקים לטובתו על הבמה. הוא צוחק על אינטסגרם, על גראס, ערסים, סקס אבל גם נושאים יותר מעמיקים שמסגירים באופן חד משמעי שמדובר כאן בבחור עם ראש על הכתפיים. הרבה יצליחו להתחבר ואני מאמינה שעוד נשמע עליו וממנו. ממליצה ללכת לראות ולהיווכח בעצמכם. צפוי לכם ערב מצחיק באנרגיות רגועות ונעימות. עלות כרטיס הנה 56 שקלים. ניתן להזמין כאן.

ראשון 18.8, 21:30 עד 23:30

"סטנדאפ פקטורי" שביל המרץ 5 תל אביב

שני | בחור גדול עם לב גדול, מביך ומבריק לפרקים

יונתן עמירן הוא בחור גדול עם לב עוד יותר גדול, הערכה עצמית נמוכה וחיבה יתרה לבמות. מתכון מנצח לסטנדאפ מעולה. הוא בחור אינטליגנטי בטירוף מה שמבטיח מנעד רחב של חומרים שחולשים וגולשים באלגנטיות בין מגוון עולמות תוכן ונושאים שהוא מטפל בהם בדרכו האוקוורדית המשעשעת עד מאד. המופע המדובר הוא מופע מלא וארוך – שעתיים וחצי, זה לא מעט. אני באופן אישי סקרנית לראות כיצד עלם החן הצעיר ומלא האנרגיות יתמודד עם האתגר. לתחושתי, הוא הולך להבריק ולהביך לפרקים. השילוב המדויק (והמנצח) שאני מחפשת בסטנדאפיסט על במה. יחממו אותו אמיר גליקמן ודניאל רצ'קובסקי המתוקים. הכניסה חינם!

שני 19.8, 21:00 עד 23:30

"כולי עלמא" מקווה ישראל 10, תל אביב

שלישי | ערב הסטנדאפ של ליאור ודורון

ליאור רום ודורון ברכה הם שני אנשים מצחיקים עם זיקה חזקה לעולם הקומדיה והמשחק ולא מאתמול. הם חברו יחדיו ויצרו את ערב הסטנדאפ של ליאור ודורון שבו הם מארחים סטנדאפיסטים מוכרים קצת יותר וקצת פחות וגם נותנים במה לחבר'ה שעולים בפעם הראשונה. יש קסם מיוחד ברגעים הראשונים הללו על הבמה. אני ממש ממליצה להגיע ולחוות את הקסם הזה ממקור ראשון. השבוע תעלה לבמה בפעם הראשונה חיה לב ומי יודע? אולי בעוד הרבה שנים מהיום תוכלו להגיד "אנחנו ראינו את חיה לב בפעם הראשונה שלה על הבמה".  חוץ ממנה תעלה חביבת הפואטרי סלאם דנה שבתאי, עדן רונן ועוד אמן הפתעה שתגלו אך ורק בזמן אמת.

שלישי, 20.8, מתחילים ב 21:30, הכניסה חינם
בר "התפוצות", תפוצות ישראל 3, גבעתיים

רביעי | ובפינת הסלב השבועית שלנו, האיש והקסם האישי: יוסי גבני

יוסי גבני פרץ לתודעת הקהל כבר לפני 15 שנים בתכנית "האקדמיה לצחוק" ששודרה בזמנו בערו 2. מאז הוא עבר מלא תחנות וגלגולים בהצלחה מרובה. הוא הצליח למתג את עצמו לאורך השנים כסטנדאפיסט מוערך חוצה גילאים, קהילות וקהלים. ואין זה מפתיע. הוא צוחק על הכל ועל כולם אך מבלי להעליב, חכם אבל לא מאיים, פולשני אבל לא מציק, מתחכם אבל לא מדי ובקיצור, בא-בטוב. החומרים של גבני חולשים על קשת הנושאים שאנחנו הכי אוהבים בסטנדאפ: זוגיות, סקס, דייטינג, טכנולוגיה, עם ישראל, עדות, קצת חיקויים, קצת מוזיקה ועוד. הוא מקפיד לגוון ולחדש  ולא משעמם. כרטיס יעלה לכם 76 שקלים ותוכלו להנות במקום גם מתפריט מגוון של אוכל ושתייה.

רביעי 21.8, פתיחת דלתות 21:00, מתחילים ב 21:30

"סטנדאפ פקטורי" שביל המרץ 5 תל אביב


חמישי | בחורה גדולה בגוף קטן: "אני בת אל"

בת-אל בורנשטיין צעירה ממני בדיוק בשנתיים. זה אומר שרק לאחרונה חצתה את השלושים. הגובה של בת אל הוא 1.22 מ' וזאת כתוצאה ממחלה שנקראת מאכונדרופלזיה וגורמת לגמדות. זה לא הפריע לה לפצוח בקריירת משחק כשהייתה בסך הכל בת 12, לשרת כשדרנית בגלי צה"ל ובגלגל"צ בשירותה הצבאי וללמוד בסטודיו למשחק של ניסן נתיב לאחר מכן. לפני חמש שנים היא העלתה לראשונה את מופע היחיד יוצא הדופן שלה "אני בת אל" שצפו בו כבר למעלה ממיליון איש. גם ל Ted היא כבר הגיעה עם הרצאה מעוררת השראה ומלאת הומור על סיפור חייה. כעת היא ממשיכה במופע יחיד מהודק ומשודרג שהוא בעצם הכל: מצחיק, עצוב, שמח, מוזר, מכעיס ושוב מצחיק. המוטיב המרכזי שם הוא בהחלט ההומור ובפרט ההומור העצמי הבריא שמאפשר לה להיפתח ולזהור אל מול הקהל באורה המיוחד. צפוי לכם ערב של סטנדאפ מעורר השראה, מלא תוכן, סוחף ומרגש. עלות כרטיס הנה 90 ש"ח וניתן להזמין מכאן.

חמישי 22.8, מ 20:30 ועד 22:00

"צוותא" אבן גבירול 30, תל אביב

Comments

comments

מה חשבת?