פסטיבל הקומדיה על שם ספי ריבלין חוגג עושר

הפסטיבל מתקיים בימים אלה וכולל מחווה לרגל יום הולדתו ה-90 של גבי עמרני; מופע של ישראל קטורזה; הגבעטרון מארחת את טוביה צפיר והעירייה מחלקת מלגות

בימים אלו מתקיים, פסטיבל הקומדיה וההומור ע"ש ספי ריבלין  בראשל"צ – "צוחק מי שצוחק…. ראשון", הוא החל ב-20 במרץ ויימשך עד 23 במרץ. הפסטיבל מציין עשור.

ההפקה כוללת תכנים ומופעים בהשתתפות מיטב אומני ישראל במגוון תרבותי לרבות הפקת מקור בלעדית, אירוחים ושילובים ייחודיים לפסטיבל:

התוכנית כוללת את הפקת המקור השנה -"מלך ליום אחד" מחווה לגבי עמרני שחוגג 90.

הפסטיבל יצדיע לגבי עמרני לרגל יום הולדתו ה-90 בהפקת מקור בהשתתפות אלי יצפאן, בעז שרעבי, דרור קרן, חנן יובל, טוביה צפיר, לי בירן, מיקי קם, מירי אלוני, עידו מוסרי, קובי אוז, נעם סמל.

עוד בפסטיבל : ישראל קטורזה; להקת הגבעטרון, כלת פרס ישראל, בניהולו ובניצוחו המוזיקלי של אילן גלבוע,  תארח את טוביה צפיר .יחד יבצעו קטעים משותפים; ליאור סושרד, אמן החושים; מירית גליצקי, או כמו שרובנו מכירים אותה ה"מוגזמת".

ראשון לציון מעניקה גם מלגת כשרון ע"ש ספי ריבלין:

גם השנה תתקיים, כמיטב המסורת, תחרות המונולוג הקומי שבה ישתתפו תלמידי מגמות התיאטרון מבתי הספר "רביבים" ו"אמירים" בעיר לצד סטודנטים מבתי הספר למשחק ברחבי הארץ אשר יציגו בפני צוות שופטים מקצועי בראשות הבמאי והמנהל האומנותי של התיאטרון הלאומי "הבימה", משה קפטן.

 לזוכה יוענק פרס כספי על שמו של ספי ריבלין לטובת מלגת לימודים. הפרס יוענק ע"י ראש העירייה, מר רז קינסטליך ונציגי משפחת ריבלין.

כמו כן יוענק פרס לתלמיד מגמת תיאטרון מבית הספר בראשון לציון.

רז קינסטליך, ראש עיריית ראשל"צ: "ראשון לציון שמה לה למטרה לשמור על ניצחון הרוח וממשיכה במסורת שחולקת כבוד לספי ריבלין, מגדולי הקומיקאים בישראל ואחד מיקיריי העיר. 

הפסטיבל יתקיים השנה לצד המלחמה ובהתאמה למצב ויציג מגוון של מופעים שיצרו יחד את האתנחתא הדרושה לנו כדי לעבור את הימים הקשים הללו."

חפשו אותנו בפייסבוק: היכל התרבות מאיר ניצן ראשון לציון 

טלפון להזמנות כרטיסים 3701*

אתר היכל התרבות להזמנת כרטיסים: www.htrl.co.il

מפיקים: החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, ראשל"צ

ניהול ותוכן: רמי בז'ה-מפיק          

  ייעוץ אמנותי ויו"ר ועדת השיפוט – משה קפטן

   הבמאי והמנהל האומנותי של התיאטרון הלאומי בימה"      

Comments

comments

מה חשבת?