שישה אפסים. צילום: אוהד רומנו
צילום: אוהד רומנו

שישה אפסים זכתה ב-7 פרסים, כולל הפרסים לשחקנים הראשיים. האחיין שלי בנץ זכתה בפרס הדרמה הקומית לילדים וארץ נהדרת בתוכנית הסאטירה

הסדרה "שישה אפסים" היא המנצחת הגדולה בתחום הקומדיה/דרמה קומית בפרסי האקדמיה לטלוויזיה. הסדרה גרפה 7 פרסים: פרס הסדרה הקומית הטובה ביותר, השחקן (שלמה בראבא) והשחקנית (לאורה ריבלין) הראשיים, שחקנית המשנה (שני קליין), בימוי (ניר ברגמן), ליהוק (הילה יובל) ועריכת תמונה (עידו מוכריק, נילי פלר, אמיר וינקלר, רפאל לוין, אור בן דוד) .

הרשמה לניוזלטר:

הסדרה ״האחיין שלי בנץ״ זכתה בסדרת הדרמה הקומית הטובה ביותר לילדים ונוער. שחקן משנה בסדרת דרמה קומית זכו שניים, דב נבון על קופה ראשית וששון גבאי על אבירם כץ. בתוכנית הסאטירה זכתה כמובן שוב ארץ נהדרת שלקחה גם את פרס התסריט לסאטירה. התסריט לדרמה קומית ניתן לעליזה חנוביץ' על חאנשי.

בראבא. השחקן הראשי הזוכה על שישה אפסים

נזכיר כי שישה אפסים נכתבה על ידי נויה אורן ומגוללת את סיפורם של שישה ישראלים שזכו בפרס כספי גדול ועליהם לעבור סדנת הכנה שבועית לחייהם כמיליונרים שרק בסופה הם מקבלים את כספם. הפרס השנה מראה הן מבחינת מועמדים והן לפי הזכיות שכאן היא גוף השידור הישראלי היחיד היום שמשקיע בקומדיה ובדרמה קומית, אם לא בסדרות בכלל. אגב לבושתנו, ילדי הקומדיה ניחשו רק 4 מתוך 9.

גולן יוכפז, מנכ"ל תאגיד השידור הישראלי: "שמחים וגאים להיות גם השנה גוף התקשורת שגורף את מספר הפרסים הגבוה ביותר בתחרות, ובעיקר שמחים על המשך תרומתו המשמעותית של תאגיד השידור לעולם התוכן, הטלוויזיה והתרבות הישראליים: מהאחת ועד לאורה ריבלין, מכראמל ועד אבירם כץ, מדוקותיים ועד בואו לאכול איתי. תודה בראש ובראשונה לעובדי ועובדות התאגיד, למועצה ולחברי ההנהלה, ותודה חמה לשותפינו לעשייה ולפרסים – כל אנשי תעשיית התוכן, שעובדים איתנו בשיתוף פעולה יוצא דופן על התוכן הטוב בישראל".

ליצירת קשר עם ילדי הקומדיה:

Comments

comments

מה חשבת?