שרה מידזיגורסקי

שרה מידזיגורסקי היא סטנדאפיסטית דתל"שית שמתגוררת בלווינסקי ומעלה הרבה סרטונים, חלקם ויראליים וחולמת להיות מפורסמת

שרה מידזיגורסקי היא סטנדאפיסטית, כוכבת אינסטגרם וטיק טוק, דת"לשית, בוגרת רימון וגם ידעה לענות לבד לשאלון ילדי הקומדיה. הסטנדאפ שלה עוסק בהכול, מהמהעבר לדת ללא-דת, החיים בתל אביב ובפלורנטין (עילית), עולמות המלצרות, דיכאון ועוד.

למה החלטת להיות קומיקאית? 

כי אני רוצה לדבר על דברים שמעניינים אותי וכשעושים את זה מצחיק' זה יותר קל לתווך את זה לאנשים. ויש לי חשיבה נרקיסיסטית שלפיה כולם ממש צריכים לשמוע את מה שיש לי להגיד, שכולם צריכים לשמוע מה אני חושבת על דברים. וגם כי אני רוצה להיות מפורסמת. 

קראו עוד:

עידו בלאו _ ראיון ר-ציני

טליה ברטפלד _  ראיון ר-ציני

יואב כהן  _ ראיון ר-ציני

האם לדעתך שרה מידזיגורסקי הוא שם קליט לקומיקאית?

חדמ"ש כן. נראה אותך שוכח אותו חח. 

מי הקומיקאים שהשפיעו עלייך?

לואי סי.קיי (לפני ההטרדות נו), שרה סילברמן. תכלס לא כזה ראיתי הרבה סטנדאפ בצעירותי. אהבתי מאוד את הסצינה של המיותר

להרשמה לניזולטר:

מה מצחיק בלהיות דתל"ש?

וואו מה לא. אמא שלי בעיקר. והעובדה שלא התנשקתי עד גיל 20

את מי את מעריכה בסצנה הקומית של היום?

אלי חביב!!! אודי כגן, דניאל חן, אסף יצחקי, טיילור טומלינסון. 

את גם מורה למוזיקה ולמדת ברימון. איך זה קשור לסטנדאפ?

"זה לא. אני פשוט יורה לכל הכיוונים במחשבה שמשהו יתפוס. אבל גם תמיד נמשכתי לאמנות מכל סוג שהיא תכלס. אז בעצם זה לא כזה מוזר. בשני המקרים יש יצירה ועמידה על במה, גם בנגינה אתה אומר משהו, אלה פשוט דרכים שונות של התבטאות". 

מה היית ממליצה לקומיקאי המתחיל?

לא להתחיל. סתם. לא לוותר, לא משנה כמה הופעות גרועות יש לך- סטנדאפ זה קשה מאוד, יש סטנדאפיסטים שהופיעו שנים והתרסקו כל פעם מחדש ועכשיו הם מעולים ומוערכים. לא להקשיב לאף אחד שאומר לך לרדת מזה, אם זה החלום שלך תמשיך, ותעבוד קשה עד שזה יקרה. 

יש לך הרבה קטעים על פלורנטין. מה כל כך רע בפלורנטין?

הלכלוך, ההומלסים, הסטלנים, ההיפסטרים המעיקים, מסיבות טכנו על גגות בכל ערב נתון. אבל בתכלס אני סתם אוהבת להתלונן, אני אוהבת לגור בשוק לוינסקי, או בשמו השני- פלורנטין עילית. סה"כ אני אוהבת שמלוכלך סביבי. זה גורם לי להרגיש בבית. 

איזו אושיית רשת את מעריצה?

אורי ורד מצויין, ליאל אלי טובה ומצחיקה, דניאל גבאי מעולה, מצחיק ושחקן מצוין, וגם פשוט נראה כזה חמוד. דורון ברנס גם טוב למרות שהוא הנמסיס שלי, כי כל מערכון שאני רוצה לעשות על תל אביבים הוא כבר עשה לפניי מסתבר. קרצייה. 

יש לך הרבה קטעים על מלצרים. מה כל כך רע במלצרים?

כלום! הם מקסימים, במיוחד בברים של היפסטרים שאתה מחכה להם שעה ואז בסוף הולך לבר להזמין והברמן אומר לך שאתה צריך להזמין מהמלצר כי אתה יושב בשולחן, ואז אתה מחכה שוב שעה שייקחו ממך הזמנה ועוד חצי שעה עד שההזמנה מגיעה ואז שואלים אותך אם אתה מעדיף לשים לשים 10 או 15 אחוז טיפ 😊 . מצד שני גם אני הייתי מלצרית והייתי פחות או יותר או בדיוק אותו הדבר. אין לי באמת שום דבר נגד אף אחד, אני סתם אוהבת לצחוק על כולם, וקודם כל על עצמי. 

איזו מילה מצחיקה אותך ולמה?

אקזיסטנציאליסטי. זה כאילו מישהו המציא את המילה הזו סתם כדי שנסבול. וסבל זה מצחיק. 

מאיזו רשת חברתית כדאי להימנע ולמה?

אם אתה רוצה להצליח אז אף אחת, אבל בכללי טוויטר, הווייב שם קצת רשע לפעמים, אבל מה שאותי שבר זה שצריך ממש לעבוד בלהשיג עוקבים לא מספיק לצייץ, צריך להגיב תגובות שנונות לכל האושיות שם, יאללה כוסומו למי יש כוח. 

ליצירת קשר עם ילדי הקומדיה:

Comments

comments

מה חשבת?